Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott itt valaki zöld teával?

Fogyott itt valaki zöld teával?

Figyelt kérdés

...szóval, esetleg fogytatok zöld teával, visszafogott étrenddel? Ha igen, meg tudnátok írni, hogy hány kilóról mennyire? És mennyi idő alatt?


Természetesen én sem csodát várok. :)


2010. márc. 14. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

én nem zöld teával fogytam, hanem azzal a löttyel amin Béres Alexandra van. ez: [link]


53 kg voltam és lefogytam 50 kg-ra néhány nap alatt.

nem kellett visszafogott étrend, délelőtt és délután ittam egy üveg Nativa-t és napi 1-2 órát sportoltam, jó volt mert nem nem éreztem éhséget az ital miatt

2010. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Zöld teával nem fogsz fogyni, de tudom hogy te se fogsz rám hallgatni, mert álomvilágban élsz!:) sok sikert a pénzköltéshez.


kezdet voltam.

2010. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki zöldteát vesz még akkor sem pénz"költés" ha nem fogy tőle! Inkább azt vegyen mint egy doboz cigit pl...! A zöldtea egyébként csak jó lehet, semmiképp sem pazarlás :)
2010. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt értem de ő fogyást vár tőle, és ez a baj.


kezdet voltam.

2010. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel amugy..mert en is iszom..mert a baatnom mondta hogy o fogyott tole 3 kilot vagy kettot egy heten...de nem latszik:):)....nah mindegy..de legalabb rasegit a fogyasban ha dietazol meg tornazol het 2 es fel orat??? En iszom mar egy hete de nem segit...csak fosat mint az alat....de jo sok betegsegree...sztm idd biztos nem lesz tole semmi bajod :):)
2010. márc. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tudtommal a zöld tea vízhajtó:

minden fogyókúra kezdetben a víztől szabadít meg és utána kezdi el a zsírt lefaragni.

ergo, a zöld tea felgyorsítja azt a folyamatot amivel a fogyókúra "kezdődik"

de egyébként is rengeteg pozitívumot tulajdonítanak neki és szerintem finom is..

2011. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van tapasztalatom zöld teával és nem is rossz.

De mielőtt elmondanám, TISZTÁZZUK 1x és mindenkorra, 1 hetes időtartam alatt fogyást emlegetni szánalmas hülyeség!

Egy hét alatt fogyni max 1 kg-ot lehet, komplett életmód váltással (napi 1 óra sport+kiszámolt kalória, stb).

Aki 1 hét alatt leadott 3 kilót, ott valószínűleg néhány deka fogyás mellett egy kiadós szarás, kevesebb kaja a gyomorban, kihajtott víz stb tényezők állnak, HÁT PERSZE HOGY NEM LÁTSZIK, hogy is látszana. Olvassatok már utána, hogy mi is az a zsírégetés, hogyan is történik, és ne a hülye blikkben meg néi magazinokban hülyék. Ennyi eszetek legyen már. Csak olyan diétát csináljunk amit az orvosok is ajánlanak, és olyan tempóban. 3 hét alatt 15 kilót leadni nem lehet, gondolkozzunk már! Patikákban vannak zsír% mérő mérlegek (200ft/mérés), szerintetek az mire való?


köszönöm hogy meghalgattatok, és figyeltetek.


Az én tapasztalatom: 5 hét életmódváltás után (számolt kalória és 1 óra sport minden nap) a normális 5 kg zsírt elégettem, ekkor elkezdtem napi 3x zöld teát inni 2 héten keresztül. Az eredmény: a 7. hét végére a normális 7 kg elégetett zsír helyett 7,8 kg zsírt égettem el összesen.


Engem meggyőzött, igenis segíti a zsír égését, persze ha nem mozogsz és nem tudod mit eszel és mennyit, akkor ihatod a teát akkor sem leszel vékonyabb.


Aki pedig 90 napos diétát vagy káposztaleves diétát stb akar csinálni és csak az össztömeg különbségét méri, annak csak gratulálni tudok, így tovább. Belőlük lesznek majd a vékonyabb, remegős tricepszű, narancsbőrös libák a strandon.

2012. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Zöld teával és testmozgással 6 hónap alatt 20 kg-ot fogytam! 110kg-ról 90kg-ra A kettő kombinálása tuti hatásos de egyedül csak a zöldtea csak a súly megtartásához elég!!!
2013. jan. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!