Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 1 év alatt sokat híztam most...

1 év alatt sokat híztam most le szeretnék fogyni. Nektek hogyan sikerült? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Korábban 47-50 kg voltam a 163 cm magasságomhoz most kb. 60 kiló vagyok, ami láthatóan sok a testzsírszázalékom miatt.


TEHÁT olyan kérdésem lenne, hogy akinek sikerült fogyni vagy jelenleg is fogyókúrázik, esetleg csak egészségesen él, hogyan csinálja? Mit eszel, iszol, hogyan és mennyit tornázol/sportolsz?


A részletes illetve hasznos válaszokat előre köszönöm!



2015. szept. 27. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2015. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Személyes tapasztalatokra voltam kíváncsi. Cikkeket én is találtam.

De azért köszönöm.

2015. szept. 28. 00:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a személyes tapasztalatom.
2015. szept. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És azért egy olyan oldal, ahol testépítők leírják, akik abból élnek, hogy értenek a testükhöz, hogy hogyan kell fogyni, nem egy nőklapja fogyókúrás cikk.
2015. szept. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kaloriabázis.hu (személyes tapasztalat, eddig 14 kiló ment le)
2015. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kalóriabázis szintén , nekem 16 kiló nyár eleje óta :)
2015. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én heti 4x-5x edzek, kb 40 perc aerob edzést végzek és hozzá súlyzózás és torna.

Étkezés:

Nem eszem pékárut, édességeket, bő olajbaj sült, rántott ételeket, nagyon zsíros magyaros kajákat, a cukrot is helyettesítem steviával, ha főzök.

Amiket eszek: zöldségek, gyümölcsök, sovány hús, hal, tojás, barna rizs, joghurt, puffasztott rizs, abonett, túró, és a reform módra elkészített ételek, pl főzelékek, rakott karfiol...stb.


Pl egy nap: rántotta 2 tojásból zöldségekkel

uzsi: 1 szelet pufi rizs

ebéd: párolt brokkoli, barna rizs + grillezett csirkemellfilé

uzsi: egy körte

vacsi: körözött + zöldségek+ 1 db abonett

2015. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Viku2003 válasza:

Sok sportolással. De én soha nem voltam kövér. Most 12 éves vagyok 175 cm és 45 kg.

És gyümölcsevéssel.

Tipp: Ebéd útán menj fúss vagy kocogj kin egy 2 kört ezzel akármit eszel le fogsz fogyni ha eszt a modszert csinálod.

mert : evés útán a lerakodó zsír nem fog eltávolodni ha nem mozog mozgás közben a zsírréteg elkezd égni! Ég a zsír. és fogysz.

2015. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!