Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A www.healthylifestyleproducts...

A www.healthylifestyleproducts. De -on lehet kapni Hoodia Trim Strips et 5 eur-ért + szállítási díj . Használt már valaki? Mennyit sikerült fogyni vele? Érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 28. 12:14
 1/5 anonim válasza:

A Párom küldött ilyen strípset elsőre azt hittem LSD :) de jó!

Az íze mint egy rágó vagy inkább negro :) mentolos, szóval biztosan állíthatom nem hallucinogén :) sebaj !

Amint elfogytam vagy elfogyott leírom a tapasztalataim :) .

Az utolsó kérdésed nem igazán értem (érdemes-e rendelni) nem azt akartad írni hogy érdemes-e kipróbálni?

2013. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem próbáld ki bár nem olcsó.

1 csomag 24 darabos 1 hétig tartott 3 darabot ettem meg naponta néha 4-et de volt 5 is asszem :).

1,5-2 kilót fogytam vele 1 hét alatt.

Rendeltem 4 csomival 1 hóra valót, de lehet megfejelem a tabis változattal is.


Rendelési díj: 10,00 EUR

Részösszeg: 19.96 EUR

19% ÁFA: 3,19 EUR

Összesen: 29,96 EUR


Ha gondolod adok pár db-ot ingyen.

2013. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék élni a lehetőséggel.
2013. febr. 5. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Mert ha nem leszel éhes, akkor fogyni fogsz?


Azt tudod, hogy tápanyagokra van szükséged, azért vagy éhes hogy késztetésed legyen ezekhez hozzájutni, azaz enni. Megfosztanád magad ettől, amikor valószínűleg így is éhezel - többek között ezért hízol?

2013. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ettől nem fogsz fogyni, legfeljebb nem érzed az éhséget. Tartalékolni fog a szervezeted, aztán szépen hízni fogsz.
2013. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!