Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltátok már a rossman-ban...

Próbáltátok már a rossman-ban kapható altapharma L- carnitin-t? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nincsenek csodaszerek. Megfelelő diéta és sport az működik. Egyébként ha már L-carnitin akkor shop.builder-ről rendelnék, mert az ilyen rossmanos, meg hasonló dolgokban fele annyi l-carnitin sincs, de árban ígyis a duplájáért adják (tehát 4xesen buksz rajta). Ez csak sacc, ha adsz egy linket arról amit vettél akkor megmondom pontosan h mennyit buksz ahhoz képest mintha rendes tápkieggyártótól rendelnéd
2010. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nos előttem hozzászóló. én 3000ért vettem body bulider shopban L-carnitinet és a rossmanos ugyanaz a mennyisége hatóanyagra és 1000 Ft körül van. Csak épp más van ráírva. Megbízható a gyártó és nem tartalmaz különösebben mást. A hatóanyag pedig nettó értékes 250 mg/tabl. Én ajánlom. Épp ma akartam menni és venni. Nem éri meg jobban BBShopban.
2010. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az sem akadály ha pajzsmirigy túlműködésem van?
2010. márc. 24. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:

előző én ezt kizártnak tartom. légyszi adjatok egy linket ehhez a rossmanos termékhez hogy saját szememmel láthassam!


kérdező: ez nem gyógyszer, semmi sem korlátozza a "szedését"

2010. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!