Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek az Ab Tronic X2ov...

Szerintetek az Ab Tronic X2ov vagy a Relax&Tone masszirozo hatasosabb ha 4-5kg-tol szeretnek megszabadulni nyara? Melyiket rendeljem meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 13:33
 1/3 anonim válasza:
ha elfogadsz egy jo tanacsot, es nem veszed sertesnek, mert nem annak szanom, akkor egyiket sem rendeled meg, az egyik ismerosomnek van ab-tronik, sz*rt sem er, de abszolut semmit, es csip is,. ugyhogy tanacsolom hogy inkabb dieatazz es mozogs kicsit sokall jobb lesz, mint ezekkel a kutyukkel.
2010. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz... Szerinted ha lenne egy kövér gyereked, vagy kutyád, és naponta többször jól megráznád, vagy átmasszíroznád akkor fogyna? :D :D :D Könyörgöm gondolkozzunk már...


Jó diéta, és mozgás... ez létezik, és működik minden más lehúzás, vagy egészségtelen.

2010. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én relax&tone-t használom.

komolyan mondom bosszantóak vagytok,itt osztjátok az észt ugy hogy még ki sem próbáltátok a gépet.

nekem igenis működik a relax&tone,

nincs nagyon időm kondizni meg mi egyéb dolgokra a kislányom mellett.

2010. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!