Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Xl-s medical tablettáról...

Xl-s medical tablettáról szeretnék véleményeket. Meg ötleteket hogy tudnék minnél hamarabb 30kg tól megszabadulni? Szültem 3 fiut és sajna ez maradt. Válaszaitokat köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Ötlet: ne kísérletezz semmiféle tablettával, csak az idődet vesztegeted. Kezdj el minél többet mozogni. Eleinte csak sétálj, ahova csak lehet, munkába vagy boltba, vagy iratkozz be edzőterembe és futógépen kezdj el először csak tempósan sétálni.

Fogd vissza a kenyeret, krumplit, tésztát, üdítőket, édességeket. Egyél sok fehér színhúst, halat, sok zöldséget. Vacsorára mindig csak húst vagy halat és zöldséget egyél. De a mozgás a legfontosabb.

2011. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

1. csodaszerek nincsenek, ha lennének, nem lennének kövér emberek (a tablettát max. úgy hat, hogy nem marad pénzed kajára, ha megveszed)

2. gondolom, hogy a 3 fiút sem "minél hamarabb" szülted, nagyon fontos, hogy időt adj magadnak. Normálisan, egészségesen (a fiúknak egészséges anyára van szükségük és hosszú távon!!!), visszahízás nélkül heti fél kg fogyással számolhatsz. Egészséges táplálkozás (ez a családodnak sem fog ártani!) és mozgás - csak így sikerülhet.

2011. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

*Fogd vissza a kenyeret, krumplit, tésztát, üdítőket, édességeket.


Mondjuk azt nem értem, hogy miért hiszi mindenki azt, hogy aki fogyni akar, az biztos zabálja a fenti dolgokat. A kérdező megmondta, hogy a szülés után maradtak rajta a kilók, nem a heti 3 tortától.

2011. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
11:12: Egészségesen táplálkozó embernél szülések után sem marad 30 kiló, ezért lehet feltételezni, hogy a kérdező táplálkozási szokásai nem átlag felettiek. Akkor pedig eszik ilyeneket.
2011. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

11.18-nál a pont!!! Sajnos rengeteg nő azt hiszi terhesség alatt, hogy 9 ember helyett kell ennie...

Persze Rubint "mindig csodálkozom" Réka a másik véglet... ő is idióta :D

2011. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

11.12 azért, mert az aki tablettával akar fogyni, az tuti, hogy a táplálkozás alapjaival sincs tisztában. Kvázi ha akarna se tudna jól táplálkozni, mert nem tudja hogy kell... és ha most nem tudja, akkor eddig sem tudta.

Kérdező az előttem szóló jól mondta! 5-6 kis étkezés, jó fehérjék, kevés szénhidrát, azok is lassan felszívódóak, és sok mozgás! Más nincs...

2011. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Melinda Kaposiné válasza:
81%
Én negyedik napja szedem. Másképp táplálkozom,+rengeteg viz, de a mozgásra még nem birtam rávenni magam. 2 kg az eddigi eredmenyem!! ( persze ez a diéta kezdeténél egyenlőre csak bélsarat jellent, és én még nem szültem.) De egy barátnöm viszont igen,és nála látványos a fogyás. Ezért vettem én is :)
2016. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szűcs István Mihályn válasza:
84%
Mikor valaki érdeklődik egy fogyasztószerrel kapcsolatban, sokan elkezdenek okoskodni, hogy mozogj, meg étkezz egészségesebben. Persze ez nagyon lényeges, de egyrészt nem ismerjük az illető életvitelét és lehet, hogy nem ér rá több gyerek, munka, és háztartás mellett mozogni, és külön főzni magának. Ha valaki táplálkozási, vagy életviteli tanácsokat szeretne akkor dietetikust keresne. Azaz igazság, hogy én még nem próbáltam, de vannak ismerőseim akik szedték, és valakinek használt, valakinek nem. Én ennyit tudtam hozzászólni.
2017. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hterika74 válasza:
88%
Szia anyukám a Norbi kaját eszi egy heti adag hétfő reggeltől vaárnap estig van minden féle finomság és 13-14.000 ft (és ha át gondolod ennyi idő alatt simán el lehet ennyit költeni kajára fölleg ha valaki válogatós , és már 16 kg-t fogyott kb 4 hónap alatt (volt olyan amikor nem tudta meg rendelni mert elutazott pár napra , és ilyenkor nem rendelte meg a heti kaját , evett ugyan ugy amiket kitaláltunk , azaz ha pizzát gondoltunk ki akkor ő is azt ette , és semmi plusz nem jött föl neki )
2017. jún. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rosenacker Róbert válasza:
100%
2018. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!