Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatasos a Lindaxa nevu gyogyszer?

Hatasos a Lindaxa nevu gyogyszer?

Figyelt kérdés
30kg sulyfelesleg van rajtam es a pajzsmirigyalulmukodesm miatt(amit gyogyszeresen kezelek)nem tudok lefogyni,pedig nem eszek tul sokat,este hat utan egyaltalan,viszont keveset mozgok,ulomunka stb.,9-tol 17 oraig dolgozom utana mar keves energiam marad hogy elinduljak futni vagy uszni...
2008. szept. 16. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem pedig inkább a sportot kezd el mint a gyógyszert... nem kell futni vagy úszni menni egy óra séta is elég. A lényeg az hogy mozgás nélkül akármit csinálsz sem fogsz rendesen fogyni. Viszont mérgezed magad. Ebbe ne menj bele...


Az nagyon helyes hogy hat után nem eszel, még igyál 1-1.5 liter vizet esténként, és kezdj el sétálni. az jó kikapcsolódásnak is. És nem lesz gond. ha nem válik be (nekem bevált bár nekem nem volt mellé egészségügyi problémám így ez nem jelent sokat a te esetedre vetítve) még mindíg próbálkozhatsz mással. Maximum letudod mint méregtelenítő kúrát - ebből nem lehet bajod...


Sok sikert

2008. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi,megprobalom!
2008. szept. 19. 21:25
 3/7 pigo válasza:
94%

Szerintem hatásos.

Miért ne kezdhetnéd el?Csak akkor lesz akaraterőd ha látod a sikert önmagadon.Garantálom neked hogyha beszedsz egy fél csomaggal belöle(15 szem)már nem fogod a többit.Megmondjam miért?

Mert 15 nap alatt tudsz fogyni vele min.5 kg,az már látszik ,a gyomrod is szükebb lesz és nem utolsó sorban több akarateröd lesz a folytatáshoz már gyógyszer nélkül is!!!!!!!!!!!!!NEKEM BEVÁLT!!!!!!!!Pigo

2008. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pigo válasza:
100%

ne papolj már a sportról!!!Szerinted 30kg súlyfelesleggel egyszerü mozogni???????????

ha lement a fele lehet mozogni.

Ekkora súlyfeleslegnél nagyon megviseli a szivet a mozgás

2008. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
így igaz!akinek sok a súlyfelesdlege,nincs kedve megmozdulni se!könnyű ugrálnia annak akinek csak pár+kilója van.nemkell erőltetni a mozgást,mert elveszi a kedvet a fogyitól.előbb adj le jópár kilót,sétálj csak,és ha KEDVED lesz,akkor mozogj,de akkor se sokat!!!
2008. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ezt a gyógyszert nem biztos, hogy lehet más gyógyszerrel együtt szedni, ezt meg kell először érdeklődni. Lehet, hogy a többi hatóanyagaitól nem tudsz fogyni. Én is és a férjem is túlsúlyosak vagyunk. Tavaly novemberben itt Miskolcon befeküdtünk egy 2 hetes lipid kúrára, ami azt eredményezte, hogy elindult egy fogyási folyamat, ami a tornának-vizitornának köszönhető, és persze a második héten elkezdtük szdni a reduktilt. Első hét 600kcal, második hét már 1500kcal kizárólag orvosi felügyelet mellett. A férjem 138 kg-volt, 2 hónap alatt 125kg lett.

Ebből a kórházi 2 hét alatt ment le 10 kg.

Én 98 kg voltam, most 82,5. Tegnaptól már mi is a lindaxára tértünk át, mivel ugyan az a hatóanyag összetétele, csak olcsóbb. Most 1 hete stagnál a súlyunk, mivel ilyenkor talán egy kicsit pihen a szervezet? Különben a diéta nem olyan szigorú itthon csak mivel szűkült a gyomrunk kevesebbet eszünk. Idő és lehetőség nem nagyon van tornázni, és is ülő munkát végzek,mégis megy a dolog. Hátha tudtam valamit segíteni, sok sikert!

Üdv Jutka

2009. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Lindaxához annyit fűznék hozzá, hogy a kolléganőimmel ezzel fogyózunk jelenleg. Mivel nekünk is ülő munkánk van, és a család mellett nagyon nincs idő és energia a sportra, inkább a hízlaló ételek elhagyása és a Lindaxa szedése mellett döntöttünk. A tapasztslatok jók, havi 5-6 kg garantált. Annak nem jó a gyógyszer, aki 4 kg-nál kevesebbet fogy egy hónap alatt. Én nagyon örülök, hogy elkezdtem, mivel pajzsmirigy probléma miatt egy év alatt 35 kg-ot szedtem fel, az önbecsülésemen kívül az izületeim is tönkrementek. ekkora súlyfelesleggel a sport öngyilkosság, főleg az izületeinket lehet egy életre tönkretenni. Már fogytam 11 kg-ot, és most lájtos tornára járok, fokozatosan emlem a terhelést. A gyógyszer mellett szerencsére az ember nem is kívánja a magas energiatartalmú ételeket, így könnyebb a diéta is. Én 16 éves korom óta diétázom, mozgok, aktívan sportoltam (heti 5 edzés)voltam tíz évig vegetáriánus, de a stressz kicsinált. Most azért küzdök, hogy az önbecsülésem mellett 30 fölött képes legyek magam olyan állapotba hozni, hogy babát vállalhassak. A pajzsmiriggyel kapcsolatban pedig annyit mondanék, hogy gyógyszer helyett én Bilobilt szedtem. Mivel a lassulás olyankor nemcsak fizikai, hanem szellemi is, ráadásul vizsgáznom kellett, kipróbáltam. Nem hiszitek el, de a fél éves orvoshoz járkálásom után az első pozitív változások ekkor kezdődtek. Mivel a TSH hormont az agyunk termeli, és a Bilobil az agy vérellátását fokozza, egy hónapon belül nálam a THS szint megduplázódott. Jobban lettem, és tudtam végre fogyni magamtól!!!!!! Amit tudok még ajánlani, hogy bármilyen gyógyszer szedése mellett a méregtelenítést ne felejtsük el. Tea, rengeteg leves gyümölcs és zöldség + antioxidánsok, és fokozatos lájtos mozgás. Nekem bevált!
2009. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!