Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van tapasztalata valakinek a...

Erős Krisztina kérdése:

Van tapasztalata valakinek a Biotech Usa zsírégetőjével kapcsolatban? A hasamon és a csípőmön van nagyon kevés felesleg, de nem akar lemenni sehogy!

Figyelt kérdés
3 hónapja Tornázok minden nap,és figyelek az étkezésre!!!
2016. jan. 21. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
diétázz
2016. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja diétázom,és tornázok!7 kg le is ment!de a hasamról és csípőmről nem akar lemenni sehogy az a kis felesleg,ami zsír!!!
2016. jan. 21. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb onnan is lemegy majd. Azt hogy honnan fogysz az genetika. Nekem nagy hasam volt, mégis az ment le legutoljàra.
2016. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenkèpp akarsz valamit hasznàlni, akkor a Thermo Drine-t ès az L-Carnitine+chrome-ot ajànlom.
2016. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem a pezsgő tabletta is segített de ott egyszerre 2-t tettem a vízbe az 1000 mg

van folyadék 100 000 mg van benne összesen ,1 adag 10ml-2000 mg

van erősebb is azok 1 adagosak az azt hiszem 3000 mg,de kezd kevesebbel mert amúgy éhséget okoz

2016. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

és ha nincs dieta akkor ihatsz akarmennyi akkor sem fog segiteni

20-25 percel edzés elott kell meginni

2016. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!