Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyhatnék le gyorsan?!

Hogyan fogyhatnék le gyorsan?!

Figyelt kérdés
Igazság szerint mire jönnek a jobb, melegebb idők addigra le szeretnék fogyni egy jó pár kilót. én egy kicsit nehezebb tömegű emberke vagyok konkrétan 71 kg vagyok. És mire be indul ez a melegebb időszak addig szeretnék legalább egy 60 kg lenni. Próbálkoztam diétával az semmi féle képen sem jött be. A sporttal havonta 1 vagy 1,5 kg sikerült leadnom, úgyhogy az sem igazán vált be. Nem tudom hogy tudtok e valamilyen fogyókúrás étrend kiegészítőt ami tényleg hatékony. Halottam a zöld kávéról, az tényleg hatékony?
2016. febr. 18. 22:41
 1/4 anonim válasza:
88%

Én ugyan soha nem voltam kövér, de mindig volt rajtam néhány kg felesleg. A ruha jól takarta, de nyáron én szeretek kis ruhákban járni, rövid nadrág stb, és pár éve egyáltalán nem éreztem magam jól, amikor jöttek a melegebb napok..

Pontosan 38 napja, eldöntöttem: nincs több kenyér (ez alatt természetesen minden péksütit is értek), sem cukor.

Az utóbbit nem volt nehéz elhagyni, hiszen nem vagyok egy édes szájú, nem szoktam kívánni az édeset. A kenyérrel már gondok voltak, mert szó szerint még a salátát is kenyérrel ettem :/

Azt hittem, hogy nem fogom kibírni, és őszintén az első hét baromi nehéz volt, mert nem tudtam, hogy mit egyek :S

Aztán szépen csináltam egy listát, hogy mi az ami tuti nem hízlal, és csak azokból készítem azóta is mindennap a kajámat. Rengeteg zöldség, levesek, gyümölcs. Leginkább főzni szoktam, a nyakig zsírban sült kajákat is mellőzöm már.

Van néha úgy, hogy kicsit többet eszek, de olyankor mindig nézem azt, hogy le is dolgozzam azt :) Torna, otthon nyugott körülmények között.

63kg voltam, most 55 vagyok :)) Még kb 3kg és azt próbálom majd tartani, aztán nem marad más, csak a torna mindennap, hogy veszesebb is legyen a testem :)Egy rokonommal 2 hónapig nem találkoztam, és amikor meglátott mondta, hogy nagyon nagyon feltünő a változás, és figyelmeztetett, hogy legyek óvatos azért..

Tudom, hogy nem egy 120 kgs vagyok, aki több tíz kgs fogyással büszkélkedhet, de szerintem ilyen módon akár annyit is le tudtam volna adni.

Fontos a mértékletesség. Ha úgy érzed, hogy jól laktál, akkor ne egyél többet, csak azért mert fér még beléd...

2016. febr. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Ne egyél.
2016. febr. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony glikémiás indexű ételek elsősorban. Hús, tojás, zöldség stb semmi feldolgozott cucc. Szénhidrát (CH) napi 130-150g, pl. rizs, krumpli, teljes kiőrlésű kenyér, durum tészta, zabpehely. Semmi túlbonyolított étel. Napi 80-100g fehérje, csirke, tojás, (tejsavófehérje 20g edzés után.) Zsír 2-3 evőkanál lenmag vagy olíva olaj. 3.5 liter víz. Alvás 8 óra.


Kalóriatáblázat, grammpontos mérleg a kajához, napi 5-6x evés, tiszta kajákat. Mindegyik étkezés teljes értékű legyen, fehérje, CH, zsír, rost. Délelőtt több, késő délután és este kevesebb CH. Kalória mínusz.


Edzés: heti 3 erősítő edzés pl H-SZ-P. Legjobb lenne a konditerem. Ha nincs rá lehetőség akkor guggolás, kitörés, fekvőtámasz, hasizom, vállra oldalemelés pl aztán mehet bicepsz tricepsz. Dobj össze egy tervet. Szabad napokon aerob edzésnek mehet 40-60 perc séta vagy szobabicaj vagy helyben járás. Lazán, semmi izom megterhelés ha érzed az izmod és levegő után kapkodsz, rosszul csinálod. Előtte semmit ne egyél csak víz és legjobb reggel.


Ha 2 kilónál többet fogysz 1 hónap alatt akkor emelj a szénhidrát bevitelen ha kevesebbet akkor csökkentsd. Jól fogyni, diétával, edzéssel és pihenéssel lehet. Nincs mese. Ez van. Ha bármelyik is kimarad az vagy zsákutca lesz vagy félsiker. Ezt jól jegyezd meg.


Lelki hozzáállás. Elsősorban azért edz azért diétázz azért pihenj mert szereted magad és a tested. Add meg neki mindenből a legjobbat, tiszta kaja, rendszeres edzés, sok pihenés. Megfogja hálálni ebben 100%-ig biztos vagyok.


Az hogy mit mutat a mérleg másodrendű dolog. Inkább a tükröt és a centit figyeld ha lehet. A testkompozíció sokkal fontosabb. A lényeg hogy sok zsírt veszíts és kevés izmot akkor jó alakod lesz fogyás után. Ha sok izmot vesztesz és kevés zsírt löttyedt leszel és erőtlen ez azokra jellemző akik nem edzenek csak durván diétáznak és/vagy a csodaszerekben bíznak. Muszáj edzeni hogy stimuláld az izmaidat hogy elkerüld a leépülést és ezért fontos a sok fehérje a jó kaja és a pihenés is. Ha leépíted az izmaidat belassul a fogyásod is aztán belekerülsz egy ördögi körbe jojó effektus.


A zöld teát meg a fogyasztószereket érdemes elfelejteni nem sokáig csak egy életre. A befektetett rendszeres, munka, odafigyelés fog nagyot szólni. Azt is tartsd észben hogy ez egy életen át tartó játék ha egy életen át egészségben akarsz maradni. Nekem ez a véleményem.

Minden jót.

2016. febr. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem próbáltál megfelelő diétát vagy nem érdekel az egész. Az étkezés az alap, anélkül szedhetsz bármit (kivéve, ha találtak valamit, ami elrontja az emésztésedet és nem tudod hasznosítani az ételt, de az öngyilkosjelölteknek lenne való).

Kalóriadeficit kell, nincsenek csodaszerek. Hogy ezt hogyan éred el, az jobbára a te dolgod, egészséges módszer is sok van. Van, aki sosem fogyna le pl. 100g ch-val, mert ennyi mellett NAGYON éheznie kellene a fogyáshoz, tönkrement alvás, semmi energia és életkedv... (Olyan is van, aki azért lenne ilyen, mert kevés neki a ch s olyan is, akinek sok :)) Kinek mi való, azt érdemes megtalálnia.

2016. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!