Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a diétás italporról? Étkezést szeretnék kiváltani vele.

Figyelt kérdés
[link]

#diéta #italpor #aby perfect day
2016. febr. 28. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal jobb ötletnek tűnik helyette (már italpor+tej) 2 tojás zöldséggel... Tudom, mit eszem, több a fehérje (ha már annyira nagyra vannak vele), több a tápanyag s nincs valami édesség hangulatú inzulinmegdobó cucc, amitől éhes leszek.

Persze nem vagyunk egyformák.

2016. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nincs vele tapasztalatom, de lehet jobban járnál magas állati eredetű fehérje porral, amit vízzel keversz el és alacsony a szénhidrát tartalma. Gondolom ha étkezés kiváltásra szeretnéd használni, fogyás lenne a cél. Ahhoz pedig a minél kevesebb szénhidrát a jó. Szét néznék a helyedben a biotech usa termékei közt is. én már többször használtam egy tőlük kapható fehérjét reggeli és vacsora kiváltásképp. a neve ultra loss shake.Bár igaz hogy ez drágább is. de van benne l carnitin ami nagyon jó ha megiszol egy ilyet és utána végzel valami testmozgást is
2016. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5000 ft 450 gramm???

Ennyiből már jó minőségű tejsavófehérjét kapsz, ami sokkal többet ér!

2016. febr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is gondoltam más fehérje porra, vaciláltam is melyik legyen. A New Style fehérjét néztem még ki: [link]

Persze tudom, tojás, zöldség, sovány hús, túró, de néha ezeket már unja az ember.

2016. febr. 29. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én ennyi pénzt nem adnék ki rá. Ezek a zsírégetők csak annyit tudnak, hogy a sport általi zsírégetés hatékonyságát 5-10%-kal növelik. Ahhoz képest meg drágák.

Ez inkább csak azoknak a testépítőknek jó, akik a tömegelést követő szálkásítás utolsó fázisában vannak, azt meg tudja gyorsítani, de ennyi.


Amire neked kell, hogy például a vacsorát helyettesítsd vele, bármilyen tejsavófehérje tökéletesen megfelel.

Ez például 3 kg-s kiszerelésben most csak 10 ezerbe kerül... tehát fél kg csak 1.650 Ft körül.

2016. febr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sorry, a link kimaradt:


[link]

2016. febr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ki fogom próbálni! :)
2016. febr. 29. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!