Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mik a hatados anyagcsere...

Mik a hatados anyagcsere gyorsito etelek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
koffein,teanin, de csak pár százalékot segít, önmagába semmit nem ér diéta és sport nélkül.
2016. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt en dietazok igazabol csak tonhalon elek es zoldsegeken semmi kenyer meg barna se raaltam a zold teara is most a citromos vizzel probalkozok azt olvastam az gyorsitja az anyag cseret. De mik azok az etelek vagy gyumolcsok ami meg gyorsabba teszi az anyag cseret mert az aszalt szilvara nem vagyok vevö
2016. márc. 10. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyömbér, a chili félék. Ezek mind-mind serkentik az anyegcserét, de egetverő hatásuk azért nincsen. Ha étkezés után gyömbérteát iszol, az segíti az emésztésed, ahogy a csípős ételek is serkentőleg hatnak, de azért az efféle trükkök nem hoznak jelentős változást.
2016. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fahéj,alma :) én ezt a kettőt szoktam kombinálni.
2016. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!