Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Turbó d. proteinporról milyen...

Turbó d. proteinporról milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Viccből kezdtük barátom anyukájával a fogyókúrát, újévi fogadalom gyanánt. Azonban én azóta leadtam 8kg-t, ő pedig ötöt. Meglepett engem és magát egy t. diéta (lásd a nevét fent) porral, vaníliás ízesítésben. Nem szeretnénk az intenzív diétát folytatni (2 hetes), hanem étkezések helyettesítésére (pl. ebéd vagy vacsora) használnánk. Milyen vélemények vannak vele kapcsolatban?

2016. márc. 16. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Hogy hulyeseg
2016. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A következő pontokon hibás az egész elgondolás:

"viccből kezdtük" - mért nem komolyan csináljátok?

"újévi fogadalom" - nem csak újévkor kell diétázni

"vaníliás ízű" - az plusz ízesítés ami szintén hízlal

"2 hete" - egy diéta csak 2 hétig tart akkor az nem diéta

"étkezések helyettesítése" - az étkezést semmi sem helyettesíti!

2016. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Attól, hogy az elején viccnek indult, attól még most komolyan vehetjük. Több, mint három hónapja tartom magamat, nem eszek édességet és a kalóriabevitelemet beállítottam 1000kcal-ra. Az eredménye is megvan, különben nem adtam volna le 10kg-t.

A készítménynek van egy sajátos diétája, amit intenzíven 2 hétig kell csinálni és utána kevésbé intenzven. Tehát maga a diéta nem csak 2 hétig tart.

2016. márc. 17. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Nos akkor. A T.Diéta. Hát hogy is mondjam?! Egy iszonyú nagy parasztvakítás! Olvasd el elejétől a végéig a honlapját - sehol nem találsz komplett összetételt vagy kalóriatáblázatot. De ha van otthon ilyened akkor el tudod olvasni a dobozán apró betűkkel.


De álljon itt mindenki részére: [link]


Nézzük: a 3 fő összetevő: "fehérje (szója), gyümölcscukor, joghurt, növényi zsíradékpor"

Mindez 14.000Ft/kg áron!!!


Nézzük, hogy mennyiből lehet ezt kihozni otthon, kis ésszel:

szójafehérje: 3900Ft/2kg (1950Ft/kg) (ebből van a 40%-a) [link]

gyümölcscukor: 650Ft/kg (ebből van a 40%-a) [link]


400g szójafehérje + 300g gyümölcscukor = 1080Ft/700gramm. Ehhez esetleg még egy kis tejport lehet keverni, hogy az elhanyagolható mennyiségű tejfehérje meglegyen az összetételben és legyen zsírtartalma is és kész is van a T.Diéta.

MINDEN ÖSSZETEVŐVEL 1500-1600Ft/kg. A sok tudatlan meg megveszi 10x olyan drágán csak azért, mert a TV-bén ezt látják!

És ráadásul jónak sem mondható, mert szójafehérje és gyümölcscukor az alapja ami egyik sem túl egészséges.



Ha tényleg ezt akarjátok csinálni, akkor én azt javaslom, hogy vegyél ezt

kazein: [link]

tejsavó fehérje: [link]

+ 7,5kg (7500g) zabpehely. 400Ft/kg a LIDL-ban.


Ez így együtt 20.000Ft és ez összesen 12kg! Vagyis 1670Ft/kg.

A tápértéke pedig:

fehérje 41g (tejsavó és kazein, nem szqr szója)

zsír 6g

szénhidrát 42g (nem gyorsan felszívódó fruktóz hanem sokkal jobb minőségű)

rost 8g


Így kb. tized olyan áron sokkal jobb minőségű saját 't.diéta port' tudsz előállítani. Ne hagyd becsapni magad!

+ vegyél egy ilyen vitamint: [link] 3500Ft és 100 napi adag.

Így van összesen 100 napra való adag turmix (3 turmix/nap) és 100 napra való vitamin összesen 24.000Ft-ból.

T.diétából meg mennyi a 30 napos csomag? 30.000Ft körül? 30 nap, nem 100....


GONDOLKOZZ!

2016. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na mi a tapasztalat?
2016. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!