Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hasznaltatok mar ilyet?...

Hasznaltatok mar ilyet? Tenyleg mukodik? Hatasos?

Figyelt kérdés

Talaltam az interneten egy fogyasztoszert aminek a neve: Forskolin.

Kivancsi lennek hogy vajon tenyleg mukodik e,olyan valaszara lennek kivancsi aki hasznalta mar ezt.



2016. márc. 25. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak aki kitalálta, és forgalomba hozta működik. Neki szépen gyarapodik a számlája, mert mindig vannak, naiv, buta emberek akik hisznek a mesékben.

Ha fogyni akarsz akkor

1. Étrendváltoztatás

2 sport

(ja, 17 kilót fogytam, tudom miről beszélek.)

2016. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nagyont átverés szaga van ahogy utánna néztem googleba. De itt van pár felhasználói vélemény. [link]


De kiemelek neked néhány sort.

"Sziasztok!Ugyanaz a véleményem,mint KGYULÁNAK!Én is 1 havi adagot vásároltam,hogy kipróbáljam hat-e.Sajnos nem hatott,holott diétáztam rendesen mellette,állandóan salátákat,tobhalat,rozskenyeret ettem stb.Ja és csak 5kg-ot szerettem volna leadni.NEM AJÁNLOM SENKINEK EZT A FORSKOLIN TABLETTÁT!!!NAGY ÁTVERÉS,DE ÉN VISSZA IS KÜLDÖM SZÁMUKRA A DOBOZT,MERT ELVILEG GARANCIÁT VÁLLALNAK RÁ!AMENNYIBEN EZ IS HAZUGSÁG RÉSZÉKKRŐL PERELLEK!!Üdv nektek Bettina."


"Üdv! Soha!!! Megrendeltem, és még meg sem érkezett, elkezdtek zaklatni telefonon, hogy vegyek nagyobb adagot. Zsaroltak, hogy nem adják vissza az árát, csak a nagyobb kiszerelésnek.(Hozzáteszem, sose kértem még vissza pénzt.) Kb 3 emberrel beszéltem, mivel mindig hívogattak-még este nyolckor is-, akcentusa volt mindnek, mintha orosz nemzetiségűek lettek volna. Elbizonytalanodtam, nem tettszett az egész. Nem hiszem, hogy ennyit ér az a pár kg, még ha igaz is a termék eredményessége."


"Nehogy átvedd a küldeményt!

Ez egy akkkora átverés, hogy az csak na!

Ha van feleslegesen kidobandó pénzed, akkor oké, de nem hiszem, hogy gazdag vagy, sőt!

Fogyókúra és mozgás nélkül SENKI nem fogy le! Ha ezt valaki nem veszi tudomásul, az vagy buta, vag nagyon buta."


Inkább ajánlok neked egy módszert ami bevállt.

Ha ennek a srácnak követed az utasításait akkor hamar megszabadulsz a kilóidtól. https://www.youtube.com/watch?v=lCzuI84H-1c

2016. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó olvasgatást!


[link]


Egyébként tételezzük fel, hogy lenne ilyen csodaszer.... kérdés:

A WHO ajánlása heti egy kg fogyás maximum. Ennek 3 oka is van. Az egyik, hogy nagyobb mértékű fogyásnál a szervezet az izmot bontja meg.

Izomból, vagy zsírból szeretnél fogyni?


A másik: a felhalmozott zsír nem tiszta. A máj akkor méregteleníti, amikor a szervezet felhasználja. Ez normál táplálkozás mellett pluszban leterheli a májat.


Hogyan akadályozod meg a májad összeomlását?


És végül: ez az a mennyiség, aminél bizonyos feltételek megléte esetén még tudja követni a bőr a fogyás mértékét. Mihez kezdenél a megnyúlt bőrrel?


De ez csak fikció. Ha elolvasod a linkelt oldalt, rájössz, ugyanolyan átverés, mint a többi csodaszer.

2016. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat,mindegyik nagyon hasznos volt :) dietazom mar par hete ,es sportolok is egy heten 5x,csak gondoltam hatha segitene kicsit meggyorsitani a folyamatott.
2016. márc. 25. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

De miért akarod meggyorsítani?

Én tavaly tavasszal váltottam életmódot. 25-30 kg közt járok mínuszban. Pontosan nem tudom, mivel közben izom is jött fel rendesen..

Még kb fél év van a célom eléréséig. Nem baj, hogy lassú, így is lenyűgöz, ahogy látom a testem változásait.

És inkább legyen lassú, de végleges, szép eredménnyel, mint gyors, izomvesztéssel, plöttyedten, lógó bőrrel...


Ha mindenképpen gyorsítani akarsz, akkor bodybuilder oldalakon nézz szét a zsírégetők közt. Ha az étrended, és az edzésed rendben van, akkor akár 5-10%-kal növelik a sport általi zsírégetés hatékonyságát.

2016. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!