Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltátok már az új Scitec...

Próbáltátok már az új Scitec Adipokill zsírégetőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kaptam 4 szemet kipróbálásra az eladótól, hogy próbáljam ki és adjak róla véleményt. A ti véleményetekre is kíváncsi vagyok!
2010. ápr. 6. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó a diétád akkor semmit sem ér, ezt ugye tudod? Amúgy az Adipokill eléggé pörget, de zsírt ez sem éget, viszont kiválóan megteremti hozzá termogenikus feltételeket. Tehát ha a diétád jól megszerkesztett és megfelelő mennyiségű a kardió/aerob edzés akkor pár százalékot segít a diétádban.
2010. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 21 et kaptam, de nem merem elkezdeni, mert mi van ha felb@ssza a vérnyomásomat az egekbe és rosszul leszek egész nap.

:D

2010. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia!Én 4éve edzek.Néha felcsúszik egy-két plusz kiló,ilyenkor próbálom valami képen leadni.Most túl vagyok Adipokillon megettem mind a 108szemet.Az első héten olyan hatást éreztem mint a hot bloodnal,pörgetett,jó kedvem volt.Utána hozzá szokott a szervezetem és semmi.Egy deka sem ment le tőle.Pedig az étkezésem is helyén volt.Van egy ismerősöm,aki most szedi és semmi hatás a magas vérnyomáson kívül.Nekem a mályva tea jött be fogyáshoz.Szerintem 7000ftot az Adipokill nem ér szóval pénzkidobás.
2010. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
3 hét alatt -3% testzsír
2011. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon erős vízhajtó hatású. Izomgörcsöt okozhat. Ingerlékeny leszel tőle.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem hatékony, de elég megtévesztő, mikor 1 nap alatt a szokásos diéta mellett 0.3 kg helyett 1.1 kg-ot dobsz le. Annak legnagyobb része víz. Amit azonnal pótolsz, ahogy megiszod a napi 2L vizedet.


Pszichésen biztos segíti a fogyni vágyókat, csak ne csodálkozz, ha néha idegesebb vagy.

2012. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 96 kg-ról 47 kg ra fogytam tőle.
2014. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

47 kilóra?

Azért az kicsit túlzás, nem?

2014. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es: hát mivel egyáltalán nincsen infónk a magasságáról, meg az izomtömegéről, ilyen alapon úgy is hangozhatott volna a kérdés, hogy "96 kilóról? Az azért egy kicsit túlzás, nem?":D
ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!