Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A biotech usatol melyik...

A biotech usatol melyik fehérje terméket ajánljátok? 14/L 64 kg 165 cm nem tudom hogy ez mennyi szükséges 😂😊

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az Iso Whey Zerot ajánlom neked. Naponta maximum 1-et igyál és ha lehetséges az edzésed után. DE ha fogyni szeretnél akkor abban szívesen segítek. Csak írd le hogy hogyan étkezel és mozogsz.
2016. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Iso Whey Zero, először vehetsz egy adagos kiszereléseket, hogy megnézd melyik íz jön be a legjobban. Nekem személy szerint a barackjoghurtos meg a tiramisu a kedvencem.
2016. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😊 de nem fogok tőle hízno? Most biztos hülyének néztek de volt már olyan hogy 5 kilót hízott a fehérje turmixtól. De akkor ez a bioteches termékeknél ez nem lehetséges?
2016. máj. 11. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha rosszul étkezel, és mellé fehérjét iszol, természetesen hízhatsz, hisz a fehérje is tápanyag, ergó ha többletben vagy, hízol. Fogyás, szálkásítás a cél, akkor eleve kalóriadeficitben kell beleilleszteni a fehérjét.
2016. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz akkor nem biztos hogy pont fehérjét kéne venned, hanem valami zsírégetőt ugyanonnan.
2016. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne ilyen kotyvalékoktól várd a csodát.
2016. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak "felhomályosításképpen": azért, mert fehérje turmixot iszol,még nem fogsz lefogyni. A Bioteches protein sem nem fogyasztószer, sem instant izom,csupán táplálékkiegészítő (tápanyag),ami egy komplex étrendbe illeszthető és ami semmiképp sem az átlag hülye szokásos fos étkezésén alapul.
2016. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szia! Napi 5 étkezés. Reggel 2 db tojásból rántotta, amit a szoliba viszek változ. Volt, hogy zöldség salátát vittem, hol pirított toast kenyeret kis sajttal és kis felvágottal. Ebédre volt, hogy ugyan ezt. De pl ma salátát ettem tonhallal és egy kis sajttal meg valamilyen rózsaszín szósszal. ( étteremben vettem) Uzsi egy alma. Vacsi ugyan az mint amit a suliba vittem. Elmentem futni 1,25 km 10 perc alatt. Gondoltam először 10 perccel kezdem majd két hét múlva +10 perc és így tovább. Utána combra és hasra erősítés. Kb elmondtam mindent. Ja még annyi, hogy heti 4-szer tervezek eljárni aerobicra.
2016. máj. 12. 07:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha fogyni szeretnél akkor nem a Iso Whey Zero a megfelelő választás. Azt akkor ajánlanám, ha már megvan a megfelelő alakod és izmosodni szeretnél.


Viszont ott az ULTRA LOSS kifejezetten fogyni vágyó nőknek szánt fehérje, amit futás után vagy vacsi helyett is fogyaszthatsz. Lassabban szívódik fel, mint a Iso Whey Zero, így étkezést is kiválthatsz vele. Én is ezt használtam, mikor fogytam.

2016. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Okés koszi 😊
2016. máj. 12. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!