Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » BioTech Usa Super Fat Burner...

BioTech Usa Super Fat Burner tablettáról mi a véleményetek, tapasztalaitok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit hozzátehet a dolgokhoz, de diéta és mozgás nélkül semmit nem ér


"Amennyiben olyan zsírégetőt keresel, ami nem pörget szét, mégis képes a diétád mellett hozzátenni valamit ahhoz, hogy elnyerd álmaid alakját, ne is keress tovább. A Super Fat Burner nem tartalmaz olyan pörgető hatású stimulánsokat, melyek bármiféle gondot okozhatnának, viszont komplex hatóanyag tartalma révén egy jó diéta mellett - és nem azt helyettesítve - társad lehet a diétád során."

2016. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ha bírod a koffeint, én a thermo drine pro-t ajánlom, én azt szedtem szigorú diéta mellett, 10 hónap alatt közel 40 kilót dobtam le, nem tudom mennyit segített, de az emberbe legalább placebo szintjén ott volt, h "szed valamit", napi 1-t toltam, 90db kb 6 ezer forint, szóval ez a havi 2 ezer forint nem dobott földhöz, l karnitint is szedtem mellé napi 2 gr-t.
2016. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! :)
2016. máj. 30. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!