Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Insumed-et használta valaki?...

Insumed-et használta valaki? Vélemények érdeklének, pozitív, negatív egyaránt. Valamint kinek mennyi súlyfeleslege volt és mennyi idő alatt ment lenéz esetleg mozgott -e valamit mellette.

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 22:05
 1/1 Acris válasza:

Szia!

Én két hete kezdtem el és 4kg ment le. Pozítiv, hogy kapsz segítséget, személyre szabott diétát állítanak neked össze.

Természetes, hogy szükséges hozzá egy életmód váltás. Még én is tanulom ezt, rengeteget olvasok, keresem a megfelelő ételeket, recepteket. A mozgást is be kellett vezetni, anélkül nem megy.

Negatív: a pénz... talán ennyit tudok. Tény, hogy egy fehérjedús reggelivel ki lehet váltani a tápszert, de ez saját vélemény. Bár nekem a tanácsadás még.nagyobb lökést adott

2017. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!