Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan fogyasztó por amit...

Van olyan fogyasztó por amit postára is lehet rendelni vagy ami hatásos volt nektek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Erre a kérdésre is mint a többi ilyen kérdésre az a válasz,hogy egyél ugyan úgy csak kevesebbet (kalória számlálás),és minden nap (vagy legalább 3-4-szer 1 héten)mozogj legalább 30 percet,és nem szükséges hogy olyat mozogj,hogy kidögölj tőle,csak mozogj...én így fogytam le 4 hónap alatt 15 kg-t.A porok NEM használnak,ha pedig be is válik aztán lehet,hogy valami problémát okozhat...Nem kell ide semmi por,semmi Norbi Update,ugyan az az étrend,csak minimalizáld a kenyeret,de a szénhidrát az KELL!Fontos a szervezetnek,ahogyan a zsír is,és ahogy a fehérje is,csak a szénhidrátot és a zsírt minimalizáld!A fehérjét pedig növeld,de nehogy valami fehérje porokat igyál...én egyszer ittam ilyen porokat de meg is fájdult tőle a melkasom,a szivemnél....lehet és talán biztos,hogy én adagoltam túl magam :"D de én akkor se javaslom a porokat fogyáshoz...és gyorsan nem is bírsz lefogyni...heti 0,5 kg,ennyt tudsz kb. fogyni hetente,legalább is ez az átlag...és a porokról még annyi,hogy lehet sőt biztos,hogy valakinek bevált,de nekem nem...és ebből ne legyen vita,mindenki másképp gondolja... :) nállam volt olyan,hogy egy hétig feladtam,de elgondolkodtam,hogy miért?..és aztán tovább folytattam,és sikerrel jártam :) Főleg a motivációs videók adtak erőt,és hogy belegondoltam,hogy szebb lesz a jövőm is vékonyan :)
2016. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Porok helyett darákat ajánlok.Lenmag darát,bolhafűmag héj,kaktusz por(cukrozatlan gyümölcslében oldva,és fogyasztva gyorsan,mielőtt megkocsonyásodik).Ezek telítik a gyomrot,temérdek ásványt tartalmaznak.Ehhez egy kevés olyan kaját,amit az előttem szóló.

Napi -átlagosan-45 perc úszás(ha kevés a levegő,30mp-es pihikkel).Én 5kg-adtam le egy hét alatt.

2016. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 greta.t válasza:
Bodybuilder.hu-n van egy tudásanyag csomag, amire fel lehet iratkozni és emailben küldenek 1-1 cikket pár naponta. Az elsőben pont a diéta van leírva nagyon jól. Most telefonról nem tudom bemásolni, meg hosszú is, de keress rá, érdemes elolvasni. Van benne az is, hogy miket kell enni, hogy kell számolni a különböző tápanyagokból hogy mennyit vigyél be meg mindenféle.
2016. aug. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!