Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Alli, Xenical, Cefamadar,...

Alli, Xenical, Cefamadar, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Tapasztalatotok szerint melyik válik be leginkább?


Ha lehet, akkor ne azt válaszoljátok, hogy "mozogj inkább" meg "diétázz" vagy hasonló, mert én most inkább csak arra vagyok kíváncsi, hogy melyik az a táplálékkiegészítő, amelyik a leginkább elősegíti az egészséges táplálkozás és sport mellett az egyenletes és tartós fogyást,


2010. ápr. 22. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kipróbáltam már az összes létező sz@rt elkeseredettségemben,amit reklámoztak, vagy ami éppen megjelent a piacon,de egyik sem ért semmit.

Ami valóban hatásos,azt orvos írja fel. Ilyen volt régen a Reductil. Nekem nagyon bevált,sokat fogytam tőle. Most férjem próbálta az Adipex-et,sokat fogyott. Persze megfelelő táplálkozás és sport mellett.

Te végül hogy döntöttél? Kipróbálod valamelyiket?

2010. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

En egy hete kezdtem el szedni a Xenicalt. MInden este be kell venni egy multivitamin tablettat melle lefekves elott. Eddig 2.5 kg-ot fogytam, es nem volt olyan mellekhatas amit sokan irnak. Ha rendesen betartod az alacsony zsirtartalmu dietat, akkor nem lesz semmi kellemetlen meglepetes.

Elkezdted valamelyiket szedni?

2011. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!