Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyire egészségtelen 18kg-t...

Mennyire egészségtelen 18kg-t fogyni 6 hét alatt?

Figyelt kérdés
166cm vagyok és 101kg voltam, 6 hete keztem el egy fogyasztó teát inni, diétázni és mozogni. Jelenleg 83kg vagyok és azt mondja az orvosom, hogy rohamos fogyás egézségtelen de én akarom folytatni! Vélemény?
2016. szept. 28. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

:D :D :D

Fizetett hirdetésünket olvashatták. Ó kérlek mondd el, melyik ez a csodatea, amit gondolom nálad meg is lehet rendelni kedvezményesen, csak ma, csak a Gyakori népének, ugye?

2016. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 made my day😀 kössz😃
2016. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
HA fogytál is ennyit, az nem a tea miatt, hanem a diéta és a mozgás volt. Ráadásul hatalmas többletsúllyal rendelkezel, így hamarabb is fogysz, mint akin van pl 5 kg súlyfelesleg. Egészségesnek nem egészséges, de a te esetben azért volt ilyen rohamos, mert +50kiló súlyfelesleged van. Idővel lassulni a folyamat majd.
2016. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban sok egy kicsit, de az első időszakban úgyis sok vizet dob ki a szervezet, így valahol érthető, lehet, hogy a csodateának is van vízhajtó hatása, akkor az rátesz. A diétádról írhatnál pár szót.
2016. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jópár kiló víz, némi salakanyag és heti -2 kg, ez megtörténhet. Kissé talán sok, itt már lehet izomvesztés, 200 kilónál még heti 2 kiló egészségesen tud menni tartósan egyeseknél... Bár az is elég nagy sokk lehet, napi 2000 kcal deficit, az szép. Ehhez kőkemény koplalás s kevés mozgás vagy sok-sok mozgás kellhet ilyen súllyal.
2016. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
K..vára.
2016. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!