Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hallottam a paprikakrémről,...

Hallottam a paprikakrémről, mi van, ha otthon csinálok?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam,hogy egy kis kanál erős pistát összekeverek valami testápolóval,valyon nagyon hülye ötlet? :D én is röhögök,de lehet hogy használ?Nem fog marni?Vagy pont ez a lényege??? :D
2010. ápr. 29. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a lényege,h marjon,csípjen. Kiváncsi leszek sikerül-e összehoznod, majd oszd meg a tapasztalatod:)
2010. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fog marni, csak ha allergiás vagy rá. Akkor sem, ha nem kevered testápolóval. Az erős Pista csak a szádat marja maximum.


Egyébként nem attól fogysz, hogy mar, hanem attól csíp, hogy fogysz, már ha igaz a legenda, én speciel nem hiszek ezekben a szarokban.

Egy dolog fogy tőlük: a pénzed.

2010. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
miért nem próbálod ki az igazi paprika olajat, krémet? fagy fahéj olaj stb, annyi ilyen zsirégető krém van! Amugy simán bekenni nem elég, én befóliázom, szaunanacit huzok rá, és igy megyek min. 1 órás aktiv edzésre!
2010. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!