Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Otthon szeretnék fogyni?

Otthon szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fogyni szeretnék, és mivel sok dolgom van itthon ált, ha tehetném, inkább itthon edzenék, fogyni szeretnék és alakot formálni, a szobabicikli mennyire alkalmas erre?


az viszonylag olcsó, futógépre nincs zsetonom, vagy még mit ajánlanátok mellé hogy a felső testemet is dolgoztassam?


2010. okt. 18. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A fogyáshoz nincs szükség semmilyen gépre ,ugyanúgy ahogy a hízáshoz sem . Ilyen gépekre ne adj pénzt inkább a gyerkőcnek vegyél valamit az árán. Fogyni le lehet tornával is vagy tánccal vagy száz másféle módon is.
2010. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy-két jó dvd (én norbit használok) és egy jó kis diéta megteszi a hatását.
2010. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de a szobabiciklivel mennyire lehet zsírt égetni?
2010. okt. 18. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
pont annyira mint pl a rubinréka cd-vel, ha rövid ideig csinálod akkor keveset,ha hosszabb ideig akkor többet
2010. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért egy lábemelgetős bohóckodást összehasonlítani egy bicajozással eléggé nem egy kategória szvsz.
2010. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
engem az érdekel, ha mindennap napi 30-45 percet dolgozok rajta, annak idővel látható, és súlycsökkentő eredményei lesznek? mert én mindennap csinálnám, időm van rá, de itthon kell maradnom
2010. okt. 18. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Edzhetsz Te 40-50 percet is naponta és egy dekát sem fogysz , ha közben nem veszel vissza az evésből .

Ha meg keveset eszel , akkor is lefogysz, ha bringázol ,ha nem.

2010. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát akkor visszább veszek az evésből is, nem érdekel, de akkor most hatásos módszer ha fogyni akarok vagy nem?
2010. okt. 18. 21:02
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Én szobabicajoztam mindennap legalább 30 percet ( néha 60 percet is ) és mellette diétáztam, délután kettő után már csak gyümölcsöt, cukormentes joghurtokat ettem, száműztem teljesen a péksüteményféléket, tésztaféléket, cukrot persze éhes voltam, de valahogy visszatartottam magam, így 1 hónap alatt lement az a 3-4 kg.

Mivel volt egy gerincsérv műtétem, az orvosom mondta , hogy már soha nem űzhetek sportot, csak kizárólag az úszást és a szobabicajozást, ami nem terheli a hátgerincet.

Végig lehet csinálni, de a legnehezebb a kitartás.-)

Én most is fogyózom, néha visszaesek a bűnbe, de aki túlsúlyos, az egy életen át fogyózik, harcol a zsír ellen.-)

2010. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!