Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipexet mikor érdemes beszedn...

Adipexet mikor érdemes beszedni? Milyen napszakban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem attól függ, hogy mikor szoktál "nassolni".

Én az első szemet reggel vettem be, viszont így délután 4kor már kopogott a szemem az éhségtől. Ezért a következőt inkább délben vettem be. Így kitart a hatása estig, nem nasizok a tv előtt.

Azt viszont vedd számításba, hogy mellékhatásként jelentkezhet álmatlanság, tehát csak akkor vedd be délben, ha nem gond, hogy nem tudsz sokáig elaludni.

2010. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Brian0 ***** válasza:

Szia! Eszedbe ne jusson 1 nap kettőt bevenni. Amelyikből kell, az hamisítvány lehet, vagy legyengített. Ebből írom a szakvizsgám. Sokan számoltak be 2 szem beszedésénél (reggel és délben általában), szédülésről, erős stresszről, idegösszeomlásról speed-es hatásról. Az USA-ban volt precedens, hogy a hölgy 3. napon (2szem/nap) öngyilkos lett annyira kiborult, és előtte semmi pszichés problémája nem volt. Erős pszichózist és neurózist vált ki a túladagolás, ráadásul semmivel sem hatásosabb. A túladagolás okozhat erős depressziót, kómát majd halált!


TILOS 2 SZEMET BEVENNI!

2011. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy értette a 2. szemet, hogy a második napon. Nálad már azért lennie kéne egy kis alapvető szövegértésnek...
2012. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!