Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik napszakban a legjobb...

Melyik napszakban a legjobb edzeni? Vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Mindig délután, munka után szoktam...ma viszont nem érnék rá, ellenben most még van egy majdnem másfél szabad órám...Ilyen reggeli edzés ér valamit? Negyed órája keltem, és még nem ettem semmit, csak ittam (emiatt).
2011. jún. 28. 08:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
én azt olvastam vlhol, h reggel
2011. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
reggel éhgyomorra kardió edzés a legjobb zsírégető!!!
2011. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"reggel éhgyomorra kardió edzés a legjobb zsírégető!!!"

Ja meg ahogy azt elképzelted... Semmivel sem jobb zsírégetéshez mint délután.


Válasz: attól függ mit csinálsz. Ha kemény súlyzós edzés akkor azt délután érdemes csinálni, ha csak futsz és otthon emelgeted a lábad, akkor reggel. Meg ahogy az időd engedi... edzés előtt mindenképp egyél főleg ha tényleg edzés nem csak punciszellőztetés mert ha lemegy a cukrot és elájulsz akkor az szívás. Arról nem is beszélve, hogy közel sem fogsz tudni akkora teljesítményt nyújtani.

2011. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fruits... ezen a kommenteden besírtam :D
2011. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Én életemben 1x edzettem éhgyomorra akkor vágtam magam pofán 45°ba nyomásnál 60kg-al még annó csoda, hogy nem tört be a képem. Nem volt kellemes hidd el!

2011. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kezdjük, hogy éhgyomorra alapból nem végzünk súlyzós edzést!!!!

A kardió edzés viszont nyugodtan mehet, de egy kis L-carnitinnel még hatékonyabb lehetsz és az edzést jobban birod. Edzés után jöhet a kajálás, de legyen benne fehérje.

2011. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A kardiót sem lehet bírni kaja nélkül...főleg ha reggel mész. Nem eszel lehet, hogy több mint 10 órát mivel alszol, és utána meg még lemész edzeni is? Hát tényleg egészséges:D Szépen fel kell kelni 2órával edzés előtt(hogy legyen időd emészteni), megreggelizni és utána nyugodtan lehet kardiózni. Ugyanúgy zsírt fogsz égetni mintha ájulásig hajszolnád magad üres gyomorral. Ekkora hülyeséget, hogy éhgyomorral égeti a zsírt...persze úgyis csak sz*r a szívednek és a teljesítményednek is.
2011. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Előző vagyok...persze ha valakinek a kardió 15-20perc erőfeszítés nélküli mozgást jelent akkor biztos megy kaja nélkül is...de annak meg semmi értelme. A zsírégetés 20 perc után indul be...
2011. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én reggel és este is szoktam. Egyszer kipróbáltam éhgyomorra, és utána majdnem elájultam! Azóta mindig eszek valamit, várok 1 órát, és utána edzek! :)
2011. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én fél éve edzek éhgyomorra és élek. Magamon látom a hatékonyságát, szóval én hiszek benne.
2011. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!