Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A króm tényleg csökkenti az...

A króm tényleg csökkenti az édesség utáni vágyat?

Figyelt kérdés
Ismerősöm krómkarinin-t szed, ezt ő mondta. Mellette sportol és diétázik is, nála elmondása szerint működött. Légyszi csak normális hozzászólásokat írjatok. Kösz
2010. máj. 2. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
kiegyensúlyozott, megfelelő szénhidráttartalmú étrend csökkenti az édesség utáni vágyat
2010. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Valamint az is jó megoldás amikor szemezel az édességgel, ha csak belegondolsz abba mit látsz most a tükörben, és mit akarsz látni.
2010. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoktam nézni tükörbe, hofy visszatartsam magam az édességtől, de ilyenkor meggyőzöm magam, hogy ez még belefér, majd holnaptól erős leszek és nincs csokizabálás. Bezzeg szülés előtt (3 éve) ilyen csábítás nem okozott problémát, sőt nem is kívántam ennyire az édességet. Hát, ezért érdekelne mit tud a króm...
2010. máj. 2. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
NEM! A krómhiány növeli az édesség utáni vágyat. A kettő nem ugyanaz! Ha normálisan táplálkozol, és nincs hiányod, fölösleges és káros pluszban krómot zabálni. Ha meg hiányod van, úgy kell táplálkozni, hogy ne legyen.
2010. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A króm és cink együtt nagyon hatásos.Vegyél dietet-int,abban van mindkettő,annyi,amennyi a szervezetednek szüksége van és nem is drága,1000ft körül van.És nem fogod zabálni a csokit,megértelek,mert én is ilyen vagyok,de mióta szedem,azóta csak nassolgatom.Sajnos a terhesség és a szülés megváltoztatja a hormonokat,ehhez pedig kell egy kis beavatkozás,hogy visszaálljon a normális kerékvágásba.Tökéletes már nem lesz,de javitható.

De bármilyen vitamint,ásványi anyagot szedsz 6 hét után mindenképpen kell min.2hét szünetet tartani!

Próbáld meg!

2010. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsótól kérdezném: Hogy hol lehet kapni azt a "dietet-in-t"? Patikában, esetleg DM-ben? Milyen formában árulják, kapszulában, vagy folyadék? Köszönöm a segítséged!!!
2010. máj. 15. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!