Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Scitec Nutrition Reform...

A Scitec Nutrition Reform tabletta tényleg csökkenti az étvágyat? Tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 17:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2011. márc. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hallod már megint nem a kérdésemre válaszoltál ezt már én is elolvastam nem a leírására voltam kíváncsi, hanem tapasztalatokra ember.....szerintem ne is válaszolj inkább te madár.
2011. márc. 1. 15:49
 3/24 anonim ***** válasza:

Madár a kva szád... Akk válaszolok. neked nem fog segíteni, ez nem instant akaraterő kapszula.


Amúgy, ha tudnál szöveget értelmezni, akkor rájönnél, hogy melyik hatóanyaga csillapíthatja az éhséget.


Segítek: [link]


de neked hiába, ha nincs meg az akaraterő, akkor ezzel sem fogd megállni a zabálást. Illetve, ha lenne egy normális étrended, akkor nem zabálnál félre.

2011. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Te veréb én tudom,hogy melyik hatóanyag csillapítja az éhséget. És tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Mit nem lehet ezen érteni? Nehéz a felfogásod?
2011. márc. 1. 16:19
 5/24 A kérdező kommentje:

Nincs akarat erőm az Adipex-től még is megálltam a zabálást.

Csak azt tudom,hogy káros az egészségre ezért szeretném ezt kipróbálni. Te csőőőőőrös. ;)

2011. márc. 1. 16:21
 6/24 anonim ***** válasza:

B@zmeg, mindjárt ideküldök pár embert a sport, mozgás rovatból, hogy felvilágosítsanak róla, hogy hülye vagy.


Fogd már fel, hogy ez nem adipex, nem is ugyanaz a hatásmachanizmusa. Ha leszedálnálak a g*cibe, akkor sem ennél, mert képtelen lennél rá. Ha az agyadban blokkolom a receptorokat, amik az éhségért felelnek, akkor sem leszel éhes. De, ha feltolsz mittoménhány g speedet, akkor sem leszel éhes. A speed és az adipex hatóanyaga pedig kb ugyanaz.


Nem értem, hogy hogy lehet ennyire kegyetlenül hülye mindenki a gogyókúra rovatban. NE egyél, egyszerű, beszerelsz egy kib@szott tükröt a hűtőbe, kinyitod és elhányod magad a látványodtól...


Továbbá felfoghatatlan, ha tudod, hogy mi a hatóanyag, akkor miért nem azt zabálod, ha éhségérzetet akarsz csökkenteni. Illetve azt sem értem, hogy mi a g*cimért nem olvasod el a kva vásárolói véleményeket builderen.


Ami szintén érthetetlen, hogy miért nem a sport, mozgás rovatban teszed fel a kérdést, ahol az emberek esetleg láttak már tápkieg oldalt, és nem a Téé Diétánál vannak leragadva...


De mondom, lenne normális étrended, nem zabálnál össze-vissza...

2011. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

inkább ne küldözgess oda fogyatékosokat,hanem ott segíts azokon akiken lehet! ne itt idegesítsd magad lesz@rják az egészet hiába beszélsz normálisan és adsz hasznos választ!

segítsenek egymáson csinálják a citommag kúrát és ennyi!

2011. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

yepp


Azoknál csökkenti akik fogyni AKARNAK.


Azoknál nem akik egy tablettától várják a varázslatos csodálatos álomszerű fogyást.

2011. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de azért itt is néha kérdeznek olyanokat, amikor jó lenne segíteni. És mikor megláttam, hogy Scitec, tehát egy testépítő márkával kapcsolatban kértek segítséget, akkor felcsillant a szemem :)
2011. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
hihetetlen hogy itt ez folyik! és még a testépítők a szűk látókörűek! nem tudsz velük megértetni semmit.
2011. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!