Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Így hatásos lehet az ördög...

Így hatásos lehet az ördög nyelv shake?

Figyelt kérdés

A munkaidom miatt eleg nehezen jut idom a mozgasra es mivel ulo munkat vegzem irodaban ezert felszaladt ram nehany kilo felesleg mostanaban. Delelott 10-tol este 7-ig dolgozom. Reggelire egy joghurtot szoktam enni, delben a munkahelyem szolgaltatja az ebedet szoval ezen nem szeretnek valtoztatni mert anyagilag sokkal konnyebb. Az ebed alltalaban leves, masodiknak vagy hus,fozelek vagy ehez hasonloak. Estere pedig mikor hazaerek mar iszonyatosan ehes vagyok gondolom ezert is szaladhatott fel ram olyan plusz 5-6 kg. Ezert gondoltam hogy veszek ordognyelv shake-t es a vacsoramat ezzel helyettesitenem.

Ha esetleg valaki tudna nekem segiteni hogy ez igy hatasos lehetne e azt nagyon szepen megkoszonnem.


2017. febr. 28. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit nem èr. Ha nem mozogsz, ès a kaja nincs rendben, akkor szedhetsz bàrmit, èrtelmetlen lesz. Magam is sokat dolgozom, mègis jut időm edzèsre heti 4x ès emellett bedobozolom előző nap a màsnapi kajàmat, ìgy soha nem èhezek. 33 kg-ot fogytam, tudom miről beszèlek. Nem könnyű, de megèri. Elhiszem hogy elkènyelmesedtèl, de ha nem vàltoztatsz, meglàtod az eredményt nèhàny èv mùlva.
2017. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!