Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a módszer mennyire hatásos?

Ez a módszer mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Éjszaka be fóliázott has minden reggel minden előtt kV cigi előtt megint 2dl vízbe egy teljes citromot? Beszélgettem egy nő vél ő így adót le 2honap alatt 17kg... Azt mondta hogy ugyan úgy évet csak 6utan az adagja felét csak vagyis nem lakót jól teljesen... Mennyire lehet hatásos? Valaki próbálta már? Lehet mondani meg hasonló fogyókúra tippek.

2016. márc. 30. 06:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékos módszer.
2016. márc. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Fel kellene fogni, hogy a helyes táplálkozás + mozgás vezet csak célra.

2016. márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egesz fejedet tekerd be foliaba, akkor nem fognak ilyen baromsagok felmerulni benned.
2016. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kettessel ;)
2016. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért ennek a biológiai háttere érdekelne, mármint hogy szerinted mitől kellene hatásosnak lennie... :D
2016. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
51%
Igazi idióta vagy kérdező.
2016. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A nem kéne egyből idiótázni meg gunyolodni -.- Meg kérdeztem hogy szerintetek mennyire hatásos ez a módszer!!! Leszogezem ismételten hogy mondták nekem!!!! Nem én találtam ki!! Ti vagyok az idióták mert nem olvassátok el figyelmesen.
2016. márc. 30. 11:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az ismerősöd a fantasztikus fogyása után is úgy néz ki, mint egy telekakált zokni.
2016. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A fóliázást nem próbáltam,de a citromos vizet igen. Egy hónap alatt nekem így lement 6 kg,de amint huzamosabb ideig kihagytam vissza is jöttek a kg-ok.
2016. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A fóliának mi a szerepe a fogyásban?

A meleg citromos víz éhgyomorra segíti az emésztést, de nem fogyaszt.

A leghatásosabb módszer a helyes táplálkozás sportolással kombinálva. Sovány húsok, sok zöldség, némi gyümölcs, túró, tojás. Kenyérféléket, cukros üdítőket, chipseket, meg ezekhez hasonló egyéb ipari hulladékokat száműzni az étrendből. Legalább heti 4-szer valamilyen formában mozogni (torna, futás, edzőtermi edzés stb.). Ez tuti hatásos módszer, próbáld ki.

2016. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!