Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek mi a véleménye a szűztea...

Judit2310 kérdése:

Kinek mi a véleménye a szűztea és kapszula származékokról?

Figyelt kérdés
Étrend váltás mellé használnám,amolyan segédeszközként,de annyi mindent hallottam már.Gondoltam rá kérdezek.Kinek mennyire volt hatásos? Illetve a kapszula vagy a tea vált be jobban!? Köszönet a válaszokért és kitartást sorstársak: Judit.
2017. márc. 18. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges, ha fosni szeretnél, arra más is jó. De azzal nem fogsz sokat fogyni.
2017. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fahéjkapszula, fokhagymakapszula. Ezek anyagcseregyorsító hatásúak (gyorsabban emésztesz).
2017. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a kapszulát, kettőslátásom lett, émelyegtem, szédültem. Hazaküldtek a munkahelyemről, olyan rosszul lettem.
2017. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapszulát használom,néha segit,neha nem. Neha megkínoz nagyon,neha nem. Kiszámithatatlan,de eddig ez a legjobb hashajto azok kozul amiket probaltam
2017. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!