Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Anorex Quick diet kapszula,...

Anorex Quick diet kapszula, mennyire megbízható, és hatásos?

Figyelt kérdés

Infok a weboldalon. Tapasztalattal rendelkezők véleményére alapoznék. Feleslegesen nem akarok 10 ezreket kidobni.


[link]



2017. febr. 27. 23:32
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim válasza:
86%
Semmi esetre se próbáld ki, már a neve is ijesztő. Komoly cég tutira nem választana ilyen nevet, mert mindenki az anorexiára gondol és ez nem igazán ad neki pozitív kicsengést PR-szempontból.
2017. febr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim válasza:
Helyette inkább Foreveres (FLP) termékekkel próbálkozz, az minőségi és ennyiért azt is kapsz.
2017. febr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
Igazából oéti bejegyzett termék, szóval a tapasztalatok érdekelnének, mert gyorsan kéne fogynom.
2017. febr. 28. 00:46
 4/59 anonim ***** válasza:
57%
Mozogni kéne és kevesebbet zabálni, ha gyorsan kéne fogynod.
2017. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

8+4 óra munka és gyerek pesztrálás mellett valóban megoldható , hogy edzőterembe járjak. Este 9re, 20% energiával és kedvvel oda is érnék, sok értelme lenne valóban..

Az étrendemről meg ha ennyi jut eszedbe tanácsként, hogy ne zabáljak akkor inkább ne szólj be. :) napi 2500 kcal/97kg-ra..nagy zabálásokat nem tudok tartani belőle. :) szimplán ülő munka miatt elkezdtem hízni. Köszi a semmit, mert a kiírt kérdésre nem sikerült válaszolnod, csak leoltanod. :)

2017. febr. 28. 11:09
 6/59 anonim ***** válasza:
50%
Az ülő munkának nincs közé az elhízáshoz, a túl sok kalória bevitelnek mozgás nélkül ellenben van.
2017. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Leírtam a kcal bevitelemet, és a súlyomnak ideális. Én ha nem mozgok hízok, az ülő munka pedig ilyen. Nem mozgok ergo hízok, ez a tényen nem változtat , hogy fogyni szeretnék, viszont erőm időm nincs erre ( tudom nincs ilyen legális pirula amitől varázsütésre fogysz) -de a csökkentett energiatart.ét. + kapszula már eredményes lehet csak amivel régen lefogytam azt betiltották, vagy kivonták..sehol sem találom.
2017. febr. 28. 12:40
 8/59 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ideális a kalóriád, de nem az ideálissal kell számolni, mert azzal csak tartod a súlyod. Mindenképpen csökkentened kellene, és az sem mindegy, hogy miből tevődik össze ez a kalória, ami szerintem amúgy nagyon sok.
2017. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
26%

"Nem mozgok ergo hízok"


Hogy lehet valaki ennyire buta 2017ben?

2017. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy a 2500 kalóriát milyen ételekből viszed be. Odafigyelsz a makrókra, egészséges, minőségi ételeket eszel? Vagy ugyanazokat, mint korábban, csak kevesebbet?

Nekem nagyon nem szimpi ez a kapszula. Ha tényleg magába szív egy rakás tápanyagot, annak bizony tápanyag- , esetleg vitaminhiány lehet az eredménye (bár nem tudom, milyen "növényi rost" lehet képes erre). Azt sem hinném, hogy nincs semmilyen káros hatása az emésztésre (ki tudja, hogy az ismeretlen "növényi rostokon" kívül mi van még benne), bár az is lehet, hogy semmilyen hatása nincs, és valami egyszerű filléres anyagot akarnak rád sózni borsos áron.

Ha ki szeretnéd pucolni a lerakódásokat a beleidből (amit a kapszula ígér), sok zöldséggel, nyers zöldséglevekkel, lenmaggal is megteheted. Kipróbálhatod az útifűmaghéjat is, sok folyadékkal. Ezek tutira biztonságos élelmiszerek, és nem kell napi 15 kapszulahéjat és adalékanyagokat is bevinni velük.

[link]

Nem csodálkoznék, ha a csodakapszulában is pont ez lenne :)

2017. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!