Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van 10-15 kg plusszom szeretné...

B.Andrea28 kérdése:

Van 10-15 kg plusszom szeretném leadni de hogy?

Figyelt kérdés

Boltba dolgozom 8-10-12 órát , ha bent vagyok.mindíg ennék otthon ez anyira nem vészes, valami étvágy csökkentő praktikát tudnátok e ajánlani ami hirtelen elveszi az étvágyat, válaszokat előrre is köszönöm !

Örülnék ha csak olyan írna aki tényleg segíteni akar/ tud .



#Fogyáskönnyen
2017. márc. 21. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mivel sokat eszel ezért lehet a gyomor is tag

Próbálj vissza venni a kajabol,nem tudom mennyi kg lehetsz de ilyen 1500-1600 kaloriara saccolnek hogy onnan kezd a fogyast,és egyel naponta többször de abból az egészséges kajabol

Tehát az nem baj ha éhes vagy ,ehetsz csak jó kaját egyel ami kevés kalóriát tartalmaz

Lényegében egészséges nassolás

De a napi 1500-1600 kalóriát ne lepd át

2017. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, tudom hogy a munka nagyon fárasztó, de valami mozgást mindenképpen be kell iktatni, mivel az nélkül nagyon nehéz lesz fogyni. A nassolás ellen pedig szerintem fogyassz gyümölcsöt, az nem hizlal annyira, vagy esetleg finomabb zöldségeket, amiket szeretsz, mint pl répa. A gyümölcs remélhetőleg el fog terelni a nassolás gondolatától.
2017. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
82-83 kg vagyok elsőnek kevesebbet kellene enni majd azután terveztem a mozgást mert a kettő együtt egyenlőre nem megy , kb 15 kg felesleg van rajtam nem is az a legnagyobb baj hanem hogy nagy a hasam . sose tudom hogy bent a boltba mit egyenk ami egészséges lenne , nassolni almát szoktam a répára is gondoltam már . szalámis szendvicsrt szoktam enni vagy joghurtot zsömlével ,pogácsát meg szoktam zöld teát inni . Ha tudnátok esetleg valami étvágycsökkentő teát amit iszogathatnék az jól jönne a folyadék úgyis kell bőven .
2017. márc. 22. 06:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem étvágycsökkentő teával kapcsolatban nincs sajnos tapasztalatom. Viszont a fehér lisztből készült pékáru hizlaló, a finomított cukorral ízesített joghurt és zöld tea szintén. Próbálj meg beszerezni teljes kiörlésű zsömlét, és olyan teát igyál, amiben nincs cukor. Az étvágycsökkentés igen fontos, ha fogyni akarsz, de a megfelelő tápanyagbevitelre oda kell figyelni. UGYANIS hiába eszel sokat, ha az tápanyagmentes üres kalória, akkor a szervezeted jelenzni fogja az éhséget röviddel az étkezés után is. Ez sajnos oda vezet, hogy a szervezeted - hiába van túlsúly - tulajdonképpen éhezik. Ugyhogy a teán kívül próbálj meg egészséges ételeket enni, melyekben elaég vitamin, rost ásványi anyag van, és akkor majd nem is leszel annyira kívánós. Amúgy minél jobban finomított egy termék pl. Kristálycukor, finomliszt, annál kevesebb benne a tápanyag, kalória viszont ugyanúgy van benne
2017. márc. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Cukor nélkül iszom ,bármit megiszok cukor nélkül teába bármilyen rossz íze is van
2017. márc. 22. 09:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem elsődeleges a mozgás, úgy, hogy ne aggódj.

Persze, jó lenne ha tudnál valamit edzeni, de sokkal fontosabb az étkezés.

Igyál sok sok vizet, a szervezet néha becsap és azt hiszed, hogy éhes vagy, közben csak szomjas.

Fontos lenne, hogy legyen nagyjából ugyanakkor minden étkezés. Ha az evések között is éhes vagy, akkor nassolj valami egészségeset, igyál teát, egyél magvakat.Én így csinálom, 85kgről kezdtem, most már 60 vagyok.

2017. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt?
2017. márc. 22. 10:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Fél év alatt kb.
2017. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Reszelt vagy szeletelt répa egy kis mézzel és az elvileg össze húzza a pocakod és kevesebb ételtől is jólfogsz lakni.
2017. márc. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én is azt tartom, hogy nem a mozgás fogyaszt elsősorban hanem a táplálkozás megszorítása.


Étvágy az azért részben megmarad, "szenvedni" kell a jó alakért, de hát sosem ígért senki mást :)

2017. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!