Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyhatnék le? 172 cm...

Hogyan fogyhatnék le? 172 cm vagyok, és 85 kg.2 császáros szülés után nem bírom leadni a súlyom, (ennek már 5 éve) Teljesen el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Pedig biciklizem napi 10 percet -erős fokozaton-, rendesen elfáradok tőle, napi 1300 kcal-t eszek 1 nap, semmi baj a pajzsmirigyemmel, nem vagyok cukros, nincs magas vérnyomásom. Másfél éve volt egy epehólyag kivételem, ezért még zsíros ételeket sem eszem. De SEMMI kg nem megy le rólam, sehogy!!! Próbáltam a zöld teát, - semmi hatása. Aztán Zöld kávét, valamint az almaecet tablettát,semmi, semmi hatása. A 90 napos diétán is túl vagyok, és semmi. :-(( Gyümölcsnapkor fogytam napi 1 kg-t, de másnap-harmadnap visszahíztam, pedig figyeltem mit eszek!!! 2 gyerek és munka mellett,nem jut időm konditerembe járkálni, mert este érek haza már fáradtan...

Olyan anyukák - nők írását várom, akiknek van valamilyen tapasztalata ilyen téren! Ki hogyan fogyott le?


2017. jan. 4. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Hát napi 10 perc bicikli semmit sem ér. Az kb. 25 kalória, ami kb. egy harmad kifli :)

Biztosan 1300 kalóriát eszel csak? Az nagyon kevés.

2017. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

10 perc? Ne viccelj már! Az épp hogy melegítés. A 90 napos agyrém az egyik legrosszabb diéta.

[link]


A fogyáshoz minőségi táplálkozás kell megfelelő mennyiségben.

[link]


Ha nincs időd edzőterembe menni, akkor lehet otthon is tornázni. Keress rá Péntek Enikőre!

2017. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már anyuka vagy. Ismered a gyerunkanyukam.hu oldalt? Nézd meg :) most indul formabontó program tornákkal, dietetikus tanácsadással. Nekem már rengeteget segített.


A tíz perc bicó nagyon kevés, még akkor is, ha durván tolod azt a tizet. Inkább egyenletes intenzitással több idő kell, esetleg intervall edzés, de az is minimum 1 óra. Az 1300 kalória meg lehet, hogy túl kevés neked, és tartalékoló üzemmódban van a tested. Többet kell enni, de egészséges ételekből.

2017. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem próbálkozni kell, hanem felállítani egy rendszert és csinálni.


Napi 10 perc bringa semmi. Minimum egy óra intenzív mozgás kéne, viszont be lehet iktatni pár naponta egy pihenőnapot is.


Semmilyen csodaszert, fogyasztószert nem kell venned, a zöld kávétól az almaecetig egyik sem fog fogyasztani. A natúr zöld tea pl. jó, ha délelőtt cukros üdítő helyett iszod. Rengeteg kalóriát spórolhatsz meg vele. Mindenki, aki lefogy, attól fogy le, hogy kevesebb kalóriát visz be a szervezetébe, mint amit elhasznál.


Először is ki kéne iktatnod mindent, ami nem egészséges étkezés. Tehát igen, még a bébiétel kanalát is lenyalás helyett mosogatóba kell rakni. Nincs csoki, cukros üdítő, sütike, pékáru stb.


Az étrendedet pedig össze kell állítanod tudatosan: megfelelő mennyiségű fehérje (csirke, pulyka, hal, stb.), kevés, minőségi zsiradék (olíva, lenmagolaj vagy amilyet fogyaszthatsz és szeretsz), nagyon sok rost (jobbára zöldség) és teljes értékű gabonák/szénhidrátok (teljes kiőrlésű kenyér, rozskenyér stb.)

2017. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!