Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Probálta valaki közületek a...

Probálta valaki közületek a Choco Lite terméket? Ha igen milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok mondani olyan fogyókurás terméket amit már próbáltatok és hatékony nem csak "kamu"? Ha van ilyen :D

#fogyókúra #Choco Lite #fogyókurás termékek #Choco Slim
2017. ápr. 6. 19:55
 1/2 anonim válasza:
Nem próbáltam.
2017. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bullshit az egész. Már bocsi :D

Ha a fogyás/formálódás célod, akkor azt lehet ésszel is csinálni, úgy hogy közben nem éhezel. Persze a sport elengedhetetlen, de a megfelelő étkezés és tetsmozgás kombinációjával érheted el a legjobb eredményt, ami ráadásul tartós is, és nem kezdesz jojózásba.

Tagja vagyok FB-on egy csoportnak, ahol pont erről van szó, és nagyon szépk az eremények.

Ha érdekel írj privit, és küldök hozzá linket, mert nem tudom, hogy itt be szabad-e linkelni.

2017. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!