Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van itt valaki, aki próbálta...

Van itt valaki, aki próbálta a CHOCO LITE terméket, és be tud számolni a hatékonyságáról?

Figyelt kérdés
Rengeteg vélemény van a honlapon, csodálatos fogyásokról, de... Annyira felhőtlen, és képtelenségnek tűnő irreális fogyásokról írnak, hogy attól tartok, csak megszerkesztett, marketing kampány a dolog. Szóval szkeptikus vagyok, és szinte vágyom rá, hogy tévedjek. Várom a tapasztalatokat, tleg ki mennyit fogyott vele, egészsége utána nem romlott, nem hullott ki a haja, stb... köszönöm!!

2017. febr. 16. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
edzés ,és normális kajak...minden más "fogyasztócsodaszer" csak üzlet, marketing, átverés stb stb..azt a pénzt inkább add oda akkor valami hajléktalan szállónak
2017. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en tuti nem vennek!
2017. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

kamu (mint minden hasonló termék)

[link]

2017. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
En vettem. Fogyaszt szepen, attol eltekintve hogy atbaaztak egy 10essel mert egy termeket kaptam a ketto helyet, szoval ha megdoglok akkor se vasarolok toluk tobbet.
2018. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!