Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinek a MultiSlim...

Van valakinek a MultiSlim nevű szerrelkapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elképesztő eredményekről olvastam, de csak olasz és angol oldalakon, de magyar nyelvű fórumot nem találtam. Drága dolog, de kipróbálnám, mert már semmi sem segít.Napi egy óra edzés, diéta, Regenor...:(

2017. júl. 30. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan átbszás, mint a többi csodatermék. Aki ilyenre pénzt ad, az meg is érdemli...
2017. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, ez baromi hasznos tanács volt. Csak az írjon, akinek van tapasztalata az adott termékkel kapcsolotban, ne itt trollkodjál.
2017. júl. 30. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy akarod, Kérdező. Csak aztán majd ne gyere ríni, amikor majd ettől a fogyókúrás bajuszkötőtől se fog magától lemászni a zsír rólad, és elszedték a pénzedet. Vagy ha igen, készülj fel egy kollektív körberöhögésre és egy jókora "én megmondtam"-ra.
2017. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Baromi paraszt vagy.
2017. aug. 24. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Mi van kérdező, most jöttél rá hogy átbszták a fejed? :DDDDDDDD

így jártál szépségem :DDD legközelebb majd nekifekszel az aerob edzésnek és a helyes diétának, nem mindenféle kamu kókler csodaszerét fogod drágáér' megvenni, aztán sipákolsz itt hogy jaj átrázták a búrámat, és akkor senki nem fog kiröhögni hogy úgy kellett, megérdemelted :DDD


gondolkozz már bmag, ha létezne ilyen cucc, kövér ember maximum rezervátumban létezne! És ezt látjuk? Nem, nem ezt.


És mégegyszer így a végére:


Átvágták a búrádat, ijáijáóóó :DDDDDDDDDDDDD

megérdemelted! ez volt a tanulópénz :DDDDDDDD hát hiába, amíg van veréb, lószar is lesz addig :DDDDDDDDDDDDDDD

2018. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem értem!!!!!!!

Miért kell rögtön személyeskedni és sértegetni ismeretlenül egy másik személyt, aki csak egy termék véleményezésére kíváncsi?

Szerintem is a legtöbb ilyen szer átvágás, és értékelni kell, ha valaki előbb érdeklődik másoktól az adott termékről.

De itt is feltűnnek azok a szerencsétlen és szellemileg, mentálisan fogyatékos trollok, kik kiélhetik másokkal szemben a perverz vágyaikat. Itt ismeretlenül lehet keménykedni másokkal, a gép előtt ülve dagadtan és csorgó nyállal vigyorogva, hogy "na megadtam neki"! Büszke lehetsz magadra Gyökér!

2018. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves #6, ha jól olvasom, itt a kérdező kezdett el kötekedni meg személyeskedni.

Az első válaszadó korrektül leírta, hogy ezek átverések, kamu vackok. Ezek után le lett ugatva. Mit csodálkozol, hogy ezt kapta vissza?

Ha nekem szólt volna be, én is ugyanígy reagáltam volna.

Az meg a poén csúcsa, hogy ezek után te is ugyanúgy fröcskölődsz, mint ő. Itt konkrétan ti vagytok trollok. Gratulálok nektek, szépek vagytok így együtt.

A piros kezet meg helyből kaptad is.

2018. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

átvágták a szart a palánkon :D íme egy palimadár akit behülyítettek a reklámmal és mindenféle csodabogyótól várja hogy majd magától lejön róla a zsír...


ez jó lecke volt neked remélhetőleg, kedves kérdező :D

ha ilyen szarságokra bedőlsz akkor megszívod, csodák pedig nincsenek, húsvéti nyuszi sincs.

kérdés hogy hány ezer forint veszteség után jössz rá :D szvsz amint beharangoznak egy új szar kamu csodaszert, egyből ugrani fogsz rá...

az okos a más kárán tanul, az idióta a sajátján se :DDDDD

de nem baj, a csalóknak is meg kell élniük valamiből :D


hajrá kérdezőke, várják a pénzedet! csinálj egy kis extraprofitot a csalóknak!

whehehehehehe!


12:50 te meg ostobább vagy mint a sokéves átlag, kaptad tőlem a mínuszt


kérdezőt ám miért nem lehet lepontozni? most rányomnék úgy pár ezer piros kezet!

2019. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!