Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most szeretném elkezdeni a...

Dobai Gabriella kérdése:

Most szeretném elkezdeni a Regenor kúrát . Valakinek tapasztalata a regenorral kapcsolatban? Tényleg lehet fogyni vele? Mi a véleményetek? Szívesen fogadok ötleteket, saját tapasztalatokkal, sikeres akár sikertelen fogyásokról.

Figyelt kérdés

Bajban vagyok... jön a nyár, a strand szezon :)

10-12 kg-ot szeretnék leadni.

Heti 3x1,5 órát cardiózok (1 hete kezdtem).KB.2 hónapja diétázok (semmi sikerrel)



2017. máj. 15. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit eszel és mennyit?Valamit nagyon nem csinálhatsz jól,valóban,ha 2 hónap alatt semmit sem fogytál.
2017. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Napi kb. 5 alkalommal eszek keveset, megpróbálok minél kevesebb szénhidrátot bevinni a szervezetbe. A gyümölcsök nem a kedvenceim de zöldséget nyersen és párolva sokat fogyasztok. Reggel 20 gr Chia mag,éhgyomorra.Amennyire csak lehet (2 gyerek és fizikai munkát végző férj mellett) diétásan főzök. 2 hete a lisztet, prézlit, tésztákat is kicseréltem gluténmentesre. Édességet nagyon ritkán eszem. Xilittel édesítek.
2017. máj. 15. 10:43
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja, a főtt kajákat is chia maggal meg gluténmentes liszttel vasagítom. A családnak meg azt kell mondanom,:) hogy a chia mag fűszer. Sokszor ha éhes vagyok répát vagy uborkát eszem. Tanácstalan vagyok. A család már nevet rajtam.
2017. máj. 15. 10:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriabázissal kellene próbálkoznod.


[link]


A gluténmentes liszt is ugyanolyan szénhidrátbomba,csak nem tartalmaz glutént,nem?

Persze,attól még fogyaszthatod,de ha ugyanannyit eszel belőle mint a simából akkor ugyanott vagy.

2017. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

liszt, tesztafeleket el kell felejteni. cukros etelek/italokat is.


sajnos ezen januarban kellett volna gondolkozni nem majus 15-en.

2017. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már januárban kezdtem az enyhe diétát mellette otthon tornásztam Rubint Réka videójával. Nem volt elég. Ezért kezdtem terembe járni kardiózni és még jobban szorítottam a diétán.Minden hétvégén biciklizek. Kenyeret január óta össz-vissz 1 kilót ha megettem. Ok. A tészta féléket elfelejtem.
2017. máj. 15. 11:51
 7/14 anonim ***** válasza:
suti/cola/fanta/feher cukorral hogy allsz?
2017. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azzal SEMMIT sem érsz, hogy gluténmentesre cseréled a dolgaid. Mégis mi értelme van? Néha az még rosszabb is, sok gyorsan felszívódó szénhidrát van ezekben a gluténmentes "csodákban".

Csak akkor kell gluténmentesen étkezned, ha gluténérzékeny vagy, egyébként nem, hatalmas divat kamu.


Ja, és a lisztet, tésztaféléket sem kell elfelejtened. Csak teljes kiőrlésűt válassz, és mindig mérd ki konyhai mérleggel. 2g/testtömegkilogramm szénhidrátról indult, majd vitt le másfélre, és mindig mindent mérj ki! Fehérjebevitelre is figyelj, az végig 2g/ttkg legyen.

A kardio mellé lehetőleg kezdj el súlyzós edzést.

A fogyasztószereket felejtsd el...

2017. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Megfogadom, amúgy is b... drágák a gluténmentes cuccok.
2017. máj. 15. 21:45
 10/14 A kérdező kommentje:
Tényleg senki nem fogyaszt Regenort? Mi a fogyasztók véleménye?
2017. máj. 16. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!