Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Normalis etvagycsokkentot...

Normalis etvagycsokkentot keresek sulyzos edzes melletti fogyashoz?

Figyelt kérdés

1 eve dietazom, ebbol 7 honapja edzek heti 4x.

Leallt a fogyasom es olyan keszitmenyt keresek ami normalis elveszi a hatalmas etvagyam mert szeretnem leadni az utolso 10 kilomat.

Tudtok ajanlani valamit?


2017. aug. 14. 18:05
 1/4 anonim válasza:
Én nem tudok ilyesmiről. Azt ajánlom, hogy próbáld kicsit tűrni az éhséget. Ha mondjuk azért nem megy mert erős gyomorsavad van, akkor azt ajánlom szedjél Rennie-t, ettől persze éhes maradsz, de az már tűrhető.
2017. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Döglött macska
2017. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
revex 16
2017. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de csak cukorbetegeknek írják fel.

Azt az enzimet gátolja, amely lebontja az ún. inkretineket, amelyek a jóllakottság értézét keltik az agyban, emellett javítják az inzulinérzékenységet és csökkentik a gyomormotilitást. Ezek a DPP4 gátlók avagy gliptinek pl Xelevia, Januvia.

A másik típus maga az inkretinanalóg szer, tehát amit az enzim lebontana. Ez drágább. Magyarországon Victosa néven fut, és sc injekcio, akárcsak az inzulin.

Kórházban dolgozom, én próbáltam már mindkettőt (olyan időszakban, amikor nem tudtam mozogni egy műtét miatt, és féltem, hogy elvezstem az evés fölötti kontrollt és visszahízom). Igazából nem ajánlom. Egyrészt rohadt drága, támogatással is (amit nem is kapnál, mert nem indokolt a szedése). Másrészt pokoli sz*r mellékhatásai vannak.

Tényleg nagyon-nagyon keveset tudsz mellette enni, nagyon lassan ürül a kaja a gyomorból. A gond az, hogy az evés inkább pszichológiai függőség. Tehát ha nem tudod tartani a kontrollt, és kicsit is többet eszel a kelleténél, akkor úgy fogod magadat érezni, mint aki megevett egy fél disznót 5 perc alatt. Ráadásként még ha tartod is a diétát, nagyon durva puffadást okoz.

Amúgy én is a Revexet szedem normálisan (évente 1-3 kúrát tartok), ezt inkább ajánlom. Nálam étvágycsökkentő hatása nemigen van, azonban brutálisan energizál, és többet is tudok edzeni mellette, diéta mellett is.

2017. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!