Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez a Chocholate slim tényleg...

Ez a Chocholate slim tényleg ilyen jo? Vagy ez egy átverés?

Figyelt kérdés

[link]

Valaki használja? Vagy próbálta már? Bevallt vagy nem is segített semmit?


2017. szept. 9. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy átverés, hat kilométerről érezni..


Egyrészt maga a honlap már komolytalanul néz ki. Másrészt amit hirdetnek(egy hónap alatt 24kg fogyás) eszméletlen nagy túlzás, baromság. Meg az a teleshopos módszer hogy ketyeg vissza az óra, ugyan már.


Minden fogyasztószer kamu. Mozgás és megfelelő étrend ami működik, csak ahhoz kitartás kell.

2017. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A 24 kilóig el se jutottam (ja, evéssel eléred, hogy napi sokezres deficitben legyél... hát persze), márelőtte is butaságok vannak. A rost és a glükömannán energiát ad :D Hát nem, nullkalóriás cuccok, amiktől éhes marad a szervezeted, ha te valamiért nem is (az én éhségem jól működik, arra az ilyen trükkök nem hatnak, de tökmindegy, mert éhség nélkül is kell energia és tápanyag).

A zsírsejtek kialakulását pedig normálisan működő, hízásra képes szervezetnél kalóriatöbbletben nem sok minden akadályozza meg, a tejsavófehérjéből tuti nem nézem ki. De ez nem is fontos, fogyni akarsz, nem nem hízni. Amihez deficit kell és ha nagyon jól meg tudod csinálni, akár havi 4 kiló is lemehet. Több nem reális, havi 24 kilóhoz pedig (tegyük fel, hogy nem esel össze) egész napos biciklitúrák vagy napi pár maraton kellhet, minimális evés mellett. De igenis összeesel, borzalmasan érzed magad, nem érsz rá a munkától, s ez még csak az eleje, mert az első hét több kilós izomvesztesége után végképp esélyed se lesz.

Szóljon valaki, ha hibát követtem el az előzőkben, de hogy az oldal mesevilágánál pár nagyságrenddel reálisabban írtam, abban biztos vagyok.

S a havi 24 kilós fogyáshoz akkora kalóriadeficit kell, ami a Himalája-futónknak van akkor, amikor naponta minimum 100 km-t fut extrém körülmények között (pl. kemény fagy, vihar, nagy emelkedő, mikor mi) s nem tud rendesen enni, inkább zsírból is izomból veszi az energiát. Ő egy igen kemény fickó, aki ezt bírja is 3-5 napig, akkor is, ha a 2 másik induló feladja, mint valamelyik utóbbi versenyén történt.

Jó, ki lehet hagyni a fagyot, akár a kemény emelkedőket is, persze akkor kicsit többet kell futni (ha kisebb és izomszegényebb testünk van, pláne többet, lassabb anyagcserénél főleg). Végülis nemzetközi szinten napi 240 km futás is megy. Egyszer. Nem mindennap. Nemzetközileg jól álló ultrafutóknak. Igaz, bevallom, azt nem tudom, napi 240 km futás hozzávetőlegesen mennyit éget, a Himalájafutó írta a napi 12000 kcalt, erre tudok támaszkodni.


Hogy a narancsbőrük miatt aggódó csajocskák ezt a napi sok óra kemény edzést igénylő fogyást hogyan képzelik, nem tudom. Illetve de, nem tudnak számolni s nem ismerik a testünk működését, hitben viszont jók.

2017. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*zsírból ÉS izomból
2017. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!