Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy tudom lemondani a megrend...

Hogy tudom lemondani a megrendelést?

Figyelt kérdés

[link]

Innen rendeltem 3 doboz zölkávét aztán olvasgattam még az oldalon és feltűnt hogy semmilyen elérhetőség nincs megadva. Még visszaigazoló e-mailt sem kaptam. Gyanús lett, beleástam kicsit jobban magam ebbe a zöldkávé dologba és rájöttem, hogy ez is csak átb*szás. Szóval le szeretném mondani. Vagy egyszerűen csak ne vegyem át a csomagot?



2016. febr. 23. 19:43
 1/2 Szabi.L ***** válasza:
Internetes rendelésnél van 3 napod, hogy visszaküld a csomagot. De az is megoldás, ha csak nem veszed át.
2016. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem kellett előre fizetned akkor csak ne vedd át és kész.


Velem volt olyan, hogy nem voltam otthon, hívott a futár, hogy mikor jöhetne.

Aztán persze, hogy következőnek sem akkor jött, és egyszerűen visszakerült a csomag a feladóhoz.


Egyszer meg hasonló történt mint veled, csak egy műszaki cikkel.

Ott fel tudtam hívni a céget, de azt mondták, hogy már átadták a futár szolgálatnak, és egyszerűen csak ne vegyem át.

2016. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!