Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Napi 15 kilométer szobabicikli...

Napi 15 kilométer szobabiciklizéssel mennyi idő alatt várható -15kió leadása?

Figyelt kérdés
Ezt kb fél óra alatt szoktam lenyomni.Olyan 30km/H sebeséggel zörgetem.Persze kötött pulcsiba és mackógatyába.Vagy az semmit sem számít?
2010. máj. 27. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Étrendedtől függ. és a ruha nem számít
2010. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb 150 kilós embert láttam a Csopakon. júniustól-augusztusig minden nap vastag pulcsiban és mackóban teniszezett ,minden nap legalább 3x1 órát (tűző napon,30 fokokban). a nyár végére egész jó alakja lett, már csak feszesíteni,izmosítani és a szálkásítania kell magát. nos,majd meglátjuk h idén h fog kinézni :)



amúgy az étrenden múlik a fogyókúra nagy része,de a mozgás szuper mellette ,én idén nyáron terveztem h leadom a 25 kilómat ,mert nem bírok tükörbe nézni, minden nap megyek majd biciklizni , aztán estefele futni, és este,amikor hűvösebb van tornázni.

sajnos ezeket csak most tudom megtenni,mert suli mellett nem ment, mivel mindig fél 5re estem haza hullafáradtan.


a lényeg az, h legyen kitartásod,ami pl nekem eddig sajnos nem volt, de most lesz. mert csak azért is lefogyok ! és jól fogom érezni magam a bőrömben :)


elszántság (legfőkébb agyban ) erősítsd a hited önmagad irányába, higyj önmagadban és meglátod menni fog:)


sok sikert majd, kajára figyelj,és sportolj.


jó nyarat :)



18/L

2010. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól írják,az étrend a lényeg . Ha a te napi kalória szükségleted pl 2500 kalória és te ezzel szemben csak napi 1500-at viszel be akkor ha biciklizel ,ha nem biciklizel akkor is lefogysz.

A másik verzió ,hogy továbbra is 3500 kalóriákat eszel/a szükséges 2500 helyett/ és biciklizel is hozzá és csodálkozol ,hogy miért nem fogyok,pedig rajtam van még a mackónadrág is.

2010. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kerülöd az állati eredetű zsírokat, a gyorsan lebomló szénhidrátokat, mint a cukor, a jázmin rizs és a fehér liszt, helyettük gyümölcsöt és teljes kiőrlésű lisztet valamint barna rizst, sok zöldséget és naponta egy kávés kanálnyi őrölt lenmagot fogyasztasz, és naponta 20-30 percet gyors léptekkel gyalogolsz vagy biciklizel, vagy bármi más testedzést végzel úgy, hogy pulzusod 130 alatt maradjon, mert csak eddig történik zsírégetés, akkor egyre karcsúbb leszel, zsírsejtjeid kiürülnek. Sok ásványi anyagot és vitamint tartalmaz a lassú lebontású szénhidrát, a zabpehely, szintén nagyon ajánlom.
2010. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!