Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki használta már a Steel...

Valaki használta már a Steel fit nevű zsírégetőt?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla, megéri az árát, vagy esetleg van valami nem kívánt mellékhatása? Vagy csak átverés / lehúzás lenne?

Minden véleményt szívesen meghallgatok?! keressetek rá ez az oldal címe is hogy steel fit.



#zsírégető #steel fit #steelfit #steelfit zsírégető
2017. okt. 15. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Mivel olyan hogy "zsìrègető" nem lètezik, ezèrt igen, lehùzàs. Nincs olyan termèk ami helyetted dolgozik. Megfelelő edzès ès ètkezés az, ami eredmènyt hoz. Fogyasztószer nincs. Ne akarj gyors eredményt, mert meghìzni sem 1 nap alatt hìztàl meg.
2017. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

az 1-es hsz minden szava tény.(szerintem)


bármi más porhintés.

2017. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hatásos. Kezdj el egészségesen étkezni, vegyél személyre szabott étrendet és edzés tervet. Az sokkal jobb, és a biotechusaban lehet kapni étrend kiegészítőket, és van olyan hogyha eszel zsirosat akkor jobban lebontja vagy micsoda. Nem nagyon tudom, csak hallottam egy táplálkozás tanacsadotol, de ez hatásosabb.

Én szedtem zsiregetot, nagyon rosszul voltam tőle...semmit se ért. A kormosom is sokat kipróbált és ő neki se használt, bár volt egy ami igen de az elmúlt évben az se már, és csak rosszul lett tőle. (Ha leadott 5-8kilot akkor abba hagyta, és utána vissza szedte a dupláját is)

2017. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!