Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti milyen zsírégetőt használtok?

Ti milyen zsírégetőt használtok?

Figyelt kérdés
Elkezdek szálkásítani májusban,de nem tudom milyen kiegészítőt vegyek.Mielőtt leírná valaki,mindent tudok hogy kell,megvan az étrend,meg minden,csak a zsírégetőkből nem tudom melyik hasznos.Ha kérhetem le írnátok ti melyik terméket használjátok,és mi van benne?Vagy használtok egyáltalán

2016. ápr. 27. 19:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*?
2016. ápr. 27. 19:40
 2/14 Lipton. ***** válasza:

Legjobb zsírégető a diéta!

Edzés mellé használhatsz L-karnitint, ez jó cucc, mehetnek még aminósavak, L-glutamin, BCAA.

2016. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az egyik a kerékpár, a másik a két lábam. Mindkettő kiváló zsírégető, csak használni kell őket.
2016. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm #2 válaszoló,az a kis aerob edzés biztosan elég lesz,nem kell semmi máson változtatnom,ehetek napi 600 gr szénhidrátot,mert egy kis biciklizés megold mindent.


Az l-karnitin jónak tűnik,de a városban ahol lakok csak scitec bolt van,nekik jó l-karnitin készítményeik vannak?

2016. ápr. 27. 20:04
 5/14 anonim ***** válasza:

Arról volt szó, hogy az étrend megvan. Ha ez igaz, akkor semmi szükséged kiegészítőre. Sokkal több eredményt fogsz elérni az aerob mozgás növelésével, és csak időbe kerül, pénzbe nem.

Ahány zsírégetőt próbáltam, mindnek 0, azaz nulla érzékelhető hatása volt az elégetett zsír mennyiségére. A termogén viszont legalább hazavágta a közérzetem.

2016. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lipton. ***** válasza:

L-karnitin az L-karnitin, Scitecnél is van, csak drágább talán.

Folyékonyat vegyél, edzések előtt 20 perccel, 2500 mg-ot! :)

2016. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom az l-karnitint,sokat nem veszthetek vele,maximum tanuló pénz lesz.
2016. ápr. 27. 20:48
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 27. 20:49
 9/14 anonim ***** válasza:
A zsírégető valójában egy stimuláns.Annyi a lényege,hogy az alacsony kalóriabevitel miatt alig bírod az edzést amikor már huzamosabb a kalória deficit.Bekapod a zsírégetőt és hatékonyan végig tudod csinálni az edzést mert megpörget.Szóval ha iszol egy kávét edzés előtt ugyanott vagy.
2016. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Clenbuterol


(L-karnitin egy vicc)

2016. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!