Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami tablettát ami nektek be vált? Milyen gyorsan fogytatok tőle?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 09:15
1 2
 11/15 Nu, págágyí válasza:
Szedd a lábad tabletta...
2017. nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Tablettától még senki nem fogyott le! Csak a kemény munka+szigorú diéta segíthet(és ezen nem napi 10 perc sétát, és gyümölcsjoghurtot kell érteni).
2017. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nagy szerencséje a kókleriparnak, hogy egyre több a balek aki elhiszi hogy tablettától le lehet fogyni. Tudom nem örülsz ennek a válasznak de nincs olyan hogy energia befektetés nélkül (mozgás és helyes táplálkozás) le lehet fogyni. Ez fizikai és biológiai képtelenség. Max ha fényt kajálsz de abba meg rövid úton bele fogsz halni. A fogyasztótablettákat a lusta és tudatlan emberek vámszedői találták fel és hála az evolúciónak mindig akad elég belőlük hogy meggazdagodjanak rajtuk. Nem téged becsüllek le ne értsd félre hanem újra és újra elkeseredem az emberi hiszékenység mélységein. A kérdésedre válaszolva nincs!!! igazán hosszú távon hatásos fogyi tabletta. Kidobott pénz amit ráköltenél.
2017. dec. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ha elmúltal 21 éves, van a revex 16.

3 het alatt 15kg fogytam vele.de a neten talalsz róla vélemenyeket. elveszi az étvagyat,tehát keveset eszel, igy fogysz.persze egy ismerösöm zabalt mellette.nem tudom miert sztem az adagolast elrontotta.a szervezetet nem szabad hozzaszoktatni, mert akkor nem hasznal.

2017. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenki előző, aki azt írta, hogy nincs megoldás, az hazudik. Meghogy szigorú diéta és kemény edzés. Hülyeség. Vannak tabletták, hatóanyagok, amelyek csökkentik az étvágyat. A személyes példám a példa. 105 kiló felett voltam októberben (15-én). Akkor elkezdtem Forskolint szedni, napi egy tabletta reggel, elmaradt a cukor és a fehérliszt. Nem edzek, mert 12 órát zsákolok egy malomban, nem koplalok, mert úgy nem lehet létezni, élni, dolgozni. Tegnap mértem magam, most tartok 96.8 kg-nál, erőfeszítés nélkül. Vagyis van megoldás, a koplalás nem az, mert azt nem lehet bírni. Fokozatosan kell fogyni, heti 1 kiló az kibírható. Ez persze nem fogyókúra, mert a végeztével nem lehet ott folytatni a zabálást, ahol abbahagytad. Életmódváltás.
2017. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!