Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Olcsó, könnyen beszerezhető...

Olcsó, könnyen beszerezhető zsírégető krémet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan krémre lenne szükségem, ami edzés mellé ilyen "kiegészítő" tehát nem a masszázskrém változat, lehetőleg paprikásat, mert nekem az vált be. DM-ben vagy Rossmannban való elérhetőségnek nagyon örülnék.

Régen vettem egyet a helyi fodrászkellékesnél. Akkora volt kb mint a garniernek a hajpakolásai (az a tégelyes), paprikás és 800-900 ft között volt. Sejtem hogyha a fönt említett két bolt egyikébe megyek akkor 1000 ft alatt nehezen találok bármit is, ami nagy kiszerelésű. De egyenlőre szeretnék nem kiadni 2000 ft-nál többet rá, mert nem tudhatom első ránézésre, hogy beválik-e.

Egyetlen egy ember tudott ajánlani krémet; hát ugyan azt amit én használtam eddig, de már nem elérhető.

Reméltem itt kapok segítséget :D

Előre is köszi!



2017. nov. 19. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy lehúzás, én 900Ft-ot se adnék ki rá.
2017. nov. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az evelinnek vannak jó krémei,mos akciós a rossmanban 1299ft. (amúgy 2000ft) inkább narancsbőrre jó,javít rajta,de 5kg nem fog leperegni persze tőle :)
2017. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha bármilyen olcsó krémet kensz rá, van 400 ft ért is zsírégető krém,és ha tekersz a kent felületre fóliát, hatásosabb mintbármelyik drágakrém. Nekem ez a fóliás trükk és a hideg meleg zuhany valtakozasa kávézaccos comb radírozással kombinálva feszes narancsbőr mentes eredményt hozott kb 4-5 honap alatt
2017. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!