Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Fogyasztószerek

A kérdés

Mit kell tudni a zöld tea kapszuláról?

Mennyit kell naponta szedni? (Nem akarok drasztikusan fogyni) Inkább anyagcsere gondok és élénkítőként használnám?

jan. 13. 22:16  Privát üzenet  

A válaszok
Azt, hogy teának ivva finomabb.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 13. 22:22 Privát üzenet
Nekem nem vált be. Mindent kihajt az emberből, már sebesre töröltem a seggemet, annyit jártam tőle vécére.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 13. 22:38 Privát üzenet

Nekem csak hasmenést okozott, semmi egyéb.

Salaktalanításnak jó, de nem a legkíméletesebb.

Ha jól emlékszem csak napi egyet szedtem.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 14. 08:17 Privát üzenet
Ketseg2017 nevű felhasználó válasza:

Ha nem akarz drasztikusan fogzni, akkor fogd meg magad és tedd oda magad egy tetszőleges diétára. Nm tudom mit nem tudnak ezen a fogyni vágyó emberek felfogni?

Az hogy te most kapszulázod magad és más kedves nőtársad, semmit salaktalanitást nem érsz el!

Nem kell nekem mindezt elhinni, tessék elmenni orvoshoz és megkérdezni tőle is, nézd ajd meg mit válaszol.

Ui: én is csak ditéával fogytam le, nem beszélek hülyeségeket.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 14. 10:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek a zöld kávé kapszuláról?
Mi a véleményetek a zöld kávé kapszuláról tényleg fogyaszt? Patikus szerint nagyon jo mert a barátnöje is azzal fogyott le. Olyat is hallotam, hogy hizni is lehet tőle most mi az igaz?
Zöld kávé kapszuláról vélemények? Tényleg lehet fogyni tőle?
Mi a véleményetek a zöld kávé kapszuláról?
Mi a véleményetek erről a zöld kávé kapszuláról?
Mi a véleményetek a Zöld Kávé kapszuláról? Valóban hatásos?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Fogyasztószerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!