Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan fogyasztó gyógyszer,...

Van olyan fogyasztó gyógyszer, por, tabletta ami tényleg segít a fogyásban?

Figyelt kérdés
2018. jan. 31. 23:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
65%
Kokain. Nem lesz pénzed karjára, de legalább boldog leszel.
2018. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok az IQ szintedhez.
2018. jan. 31. 23:20
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Én meg a tiedhez. Az segít a fogyásban ha kevesebbet eszel többet mozogsz. Ennyi. Ezek a szarok annyira jók hogy a hozzád hasonló lusta és buta emberek megvegyék és aki kitalálta megszedi magát rajtatok. Én is kövér vagyok de legalább már jó úton haladok a célom felé és nem ilyenektől várom a csodát.
2018. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nincs semmi fogyasztó tabletta, por, vagy gyógyszer ami működik is. Kalóriabazis.hu. Használd ezt. Én ennek segítségével fogytam 18 kilót.
2018. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Minden napra jut egy ilyen kérdés.

Alapvetően egyik fogyasztószer sem hatásos magában. Olyanok vannak max, amik segítik a folyamatot, amennyiben mellé diétázol és mozogsz.

2018. febr. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Fogyasztást elősegítő por: a porcukor.

Napi egy kávés kanállal és semmi más, meglásd, lefogysz.

2018. febr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
miért kell megalázni valakit? Nem,egyébként nincs,azzal tudsz fogyni, ha csökkented a szénhidrát-beviteled, hús, zöldség mehet, sőt sok zöldség, kivéve kukorica krumpli pl, aminek magas a glikémiás indexe
2018. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 1. 15:38
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Egyél kevesebbet és mozogj többet. Ennyi.
2018. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Nekem endokrinológus írt fel egy gyógyszert - háziorvos is felírhatja, de nyilván okkal.

Xenical a neve - ehhez viszont igen szigorú zsírmentes diétát kell tartani. Önmagában csak annyit érsz el vele, hogy tönkrevágja az emésztést, esetleg kapsz egy jó kis aranyeret a sok hasmenéstől.

2018. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!