Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyek a legolcsóbb, legbizton...

Melyek a legolcsóbb, legbiztonságosabb és leghatásosabb fogyasztó szerek/gyógyszer készítmények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
nincs hatásos fogyasztószer fogjátok már fel. kevesebb kalóriát kell bevinni, mint amennyit lemozogsz. kalória decifit. hosszú távon ez a hatásos. istenem...
2010. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
turbó diéa
2010. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem a get fit vált be.
2010. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves első!ha beveszi a fogysztószert,eleve nem lesz éhes.kevesebb kalóriát visz be.
2010. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor egészséges étrend helyett mérgezd magad és beszéld magadba hogy kevesebbet eszel amiatt, amire kiadsz 30000-ret.

első voltam

2010. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cass90 ***** válasza:
Kezdetben kell akaraterő az tény, de ha utána belátja az illető, hogy szükséges a fogyás - a maga érdekében csökkenti az adagokat, változtat a régi arányokon, szokásain. Így - igaz nem egyik pillanatról a másikra - de TERMÉSZETES úton éri el, hogy kevesebb ételtől is eléri a jóllakottságot. Később, ha kialakul valami rendszer már könnyebb - én is feleslegesnek tartom az ilyen szereket... ha nélkülük is lehet egészségesebb módon fogyni.
2010. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legolcsób,legbiztonságosabb és leghatásosabb a sport.Én is fogyózom,de nem hiszek ezekben a mesterségesen elállított valamikben.Mozogj,ne tömd magad vegyszerekkel.Nálam amúgy éhség csillapítóként a buláta jött be,ami pufasztott búzacsíra,minimális kalóriabevitel,viszont "megtömi" a gyomrot.

18/L

2010. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Nem kell megrémülni, nem fogok semmit sem szedni, vagyis nem tervezem, csak érdekelt a dolog.
2010. jún. 27. 18:29
 9/9 anonim válasza:
lugosíts!
2010. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!