Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki, mire esküszik melyik...

Ki, mire esküszik melyik jobb? Xelican kapszula amit orvos ír fel vagy a Regenor?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
sport !!!!!!
2018. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Normális étrend és sok mozgás.
2018. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
2018. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Életmódváltás. Jó étrend, sport.
2018. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Miért nem lehet a kérdésre válaszolni?? Nem okoskodást kért a kérdező...

Én adipexet próbáltam ki... nekem semmit nem használt. Úgy hallottam az nagyon hasonló a regenorhoz

2018. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem okoskodásnak szántam. NINCS fogyasztószer. Életmódot kell váltani vagy minimum fogyózni s remélhetőleg utána nem visszahízni, de az életmódváltás nélkül necces.
2018. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Életmód váltás és sport. A kamu bogyókat pedig felejtsd el. Inkább öld másba a pénzed, aminek még van is talán értelme.
2018. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az isten haragja az a Xelican? Rákerestem, de csak román oldalakat dob ki, magyarul semmi...


Azt pedig nehezen tudom elképzelni, hogy bármilyen valódi orvos "fogyasztó" kapszulát írna fel, főleg ilyen kétes eredetűt. Pláne, hogy nem létezik olyan, hogy fogyasztótabletta.


Regenorost ismerek, neki bejött, bár azt hozzá kell tenni, hogy mellette teljesen életmódot váltott, megvan a saját étrendje és sportol is. Ki tudja, mennyit tett hozzá a Regenor, de az biztos, hogy önmagában nem lett volna elég. Zsírégető tabletta NINCS.

2018. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tönkre akarod vágni a szervezeted nyugodtan rendelgess gyógyszereket a netről. Egyébként meg ezek is csak azért működnek mert nem lesz tőle étvágyad, lehet hogy hamarabb fogysz le tőle mint egy normális diétával de utána olyan falásrohamaid lesznek hogy szempillantás alatt visszahízod az egészet. De akinek ennyi esze van és 0 akaratereje az meg is érdemli
2018. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az xenical es recept koteles. De nem jooo befoosol tole es a fehernemubol se jon ki ugy folyik ki az olaj meg a zsir ahogy a szadon lenyelted.
2018. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!