Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legjobb zsírégető?

Melyik a legjobb zsírégető?

Figyelt kérdés

Dobozos por állagú zsírégetőre gondolok amiben fehérje van meg stb... És edzés előtt kell meginni.

Van valami jó minőségű termék ami neked már be is vált?


2010. jún. 9. 21:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tudom csak nem azt kérdeztem.Nem A csodaszerben bízok ,hanme a futásban és a bicajozásban amit jelenleg is csinálok minden nap felváltva plusz a tornában és a normális táplálkozásban.Csak A csodaszertől azt várom hogy kicsit segítsen rá.De ha nem segít hát ez van.Csak szeretném felgyorsítani a folyamatot.Köszönöm hogy írtatok!:)
2010. jún. 10. 22:05
 12/13 anonim válasza:
az almaecet a legősibb természetes zsir égető ,és olcsó is ,el mulsztja az éhség érzetet ,tisztitja az egész emésztő rendszert,a nap bármely szakaszában fogyasztható vizzel higitva !!sztem a legjobb nekem sokat segittett !!
2010. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az almaecetet már próbáltam,de nekem nem jött be....Egy idő után a sav tönkreteszi a gyomrot és a fogzománcot.És az ízét sem bírom.Csak úgy tudtam meginni ha befogtam az orrom hogy ne érezzem az ízét utána meg rögtön ettem egy almát.Áhhh nagyon utálom.

Köszi hogy írtál! :)

2010. jún. 20. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!