Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb zsírégető torna?

Melyik a legjobb zsírégető torna?

Figyelt kérdés

fogyózni akarok _14/L/160cm/69,de nem tudom melyik mozgásformát alkalmazzam,a futástól nagyon kifáradok,aerobikra és úszásra nincs lehetőségem elmenni mert falun élek.Melyik sportot vagy tornát ajánlanátok egy hozzám hasonló tininek?

A legtöbb felesleg a hasamon van és a combomon.

Előre is kösz a válaszokat.


2010. júl. 12. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aerobicra nemcsak elmenni lehet, vannak szuper DVD-k, engem két hónap alatt úgy formába hoztak, hogy csak na. De VHSen is elérhetők, ha nincs DVD-zési lehetőség.

Emellett pedig nagyon jó a futás, naná hogy kifáradsz, mrt edzetlen vagy (?), de ha normálisan elkezdenéd és lelkiismeretesen csinálnád, az lenne talán a legjobb. És az tök ingyen van. (azért egy jó cipő kelleni fog).

[link]

Így kell fokozatosan elkezdeni.

2010. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A biciklizés és a gyors gyaloglás is tökéletes! Plusz ott az ugrálókötél is.
2010. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az aerobik DVD-k a legjobbak, mindent megmozgatnak. Én netről töltöm le őket ingyen. A legjobb Béres Alexandra! De ha nagyon elszánt vagy, Rubint Rékának van olyan DVD-je amin külön 30 perc hasizom és 30 perc combgyakorlat van! Durva, de leolvadnak a zsírok tőle!
2010. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szemezgess a letölthető vagy online tréningek között. Ha nagyon nem megy, kezdhetsz valami lazával (pl. Carmen Electra). Jó az is, ha táncolsz, vannak ehhez is letölthető videók.


Nálam a has-comb problémára egy ismerős fiú jelentette a megoldást, aki azt mondta, úgysem bírnám az edzéstervét - a súlyemelésen kívül két hét alatt megcsináltam mindent, amit ő. Pl. napi 400 felülést :)

2010. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Réka...

*****

Itt a 2009-es dvd-je online.Csak megkell várni amíg betölt.

Hatásos...:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én ajánlom neked nagyon a Pilatest. :) Nagyon könnyűnek tűnik, de ha rendesen csinálod akkor a mélyebb izmokat nagyon keményen megdolgoztatja. Először nem a mérlegen, hanem magadon fogod látni az eredményt. :)

(tudom, esélytelen hogy te lásd, de hátha más megfogadja ezt a tanácsot:D)

2013. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért esélytelen? :) még sajnos nem sikerült hatásosan fogyni azota sem, nagyon ragaszkodnak hozzám a kilóim...
2013. aug. 29. 16:15
 8/9 anonim válasza:
100%
vagy csak benned nincsen elég elszántság, akaraterő, hogy igen is megcsinálom, lefogyok. Fejben dől el. Ha nincs benned meg a megfelelő akaraterő, már maga a gondolat, hogy lefogysz.. akkor hozzá se kezdj. :)
2014. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudom hogy azóta már sok idő eltelt, de hogy sikerült?:) Itt a nyár,több időm lesz most már nekem is tornázni és bajban vagyok azzal hogy mire tornázzak. De régebben amikor 3 hónapig intenzíven heti 3szor csináltam a Rubint Réka 3. DVD-jét eszméletlenül néztem ki. És ez most nemámítás. Légy kitartó,menni fog, és mindent a cél érdekében!!;D
2014. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!